Duvar çöktü!.. Yaralılar var

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 27 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Duvar çöktü!.. Yaralılar var hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Afet benzeri yağışın sürdüğü sırada Kurtuluş'taki Ermeni mezarlığının duvarı çöktü. Çöken parçaların altında kalanlar oldu. Olay yerine itfaiye ve polis ekipleri yönlendirildi.

  Olay, saat 18.30 sıralarında Pangaltı Ergenekon Caddesi üzerinde meydana geldi. Akşam saatlerinde aniden bastıran şiddetli dolu ve ardından gelen yağmur, Latin Katolik Kabristanı'nın duvarının yıkılmasına neden oldu. Duvarın 10 metre eninde, 5 metre yüksekliğindeki kısmı büyük bir gürültüyle çöktü. Bu sırada cadde üzerindeki bir taksi, kısmi olarak toprak altında kaldı.

  Taksi sürücüsü ile yağmurdan kaçmak için bir kulübe kenarına sığınan biri kadın 2 kişi olmak üzere 3 kişi yaralandı. Çevredekiler tarafından kurtarılan yaralılar Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastenesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

  Çöken duvar altında kalan olabileceği ihtimali üzerine, vatandaşlar seferber oldu. Vatandaşlar, çevreden buldukları kovalarla toprak ve taş taşıyarak enkazın altına ulaşmaya çalıştılar. İtfaiye ve vatandaşların yaklaşık 3 saatlik çalışması sonucu enkaz tamamen kaldırılırken, duvarın altında kimsenin kalmadığı tespit edildi.

  Çökme nedeniyle duvarın zayıflayan kısımlarının yarın yıkılacağı ve yeniden inşa edileceği öğrenildi.
  27 Temmuz 2017
  #1
 2. Duvar çöktü!.. Yaralılar var Cevapları

soru sor

Duvar çöktü!.. Yaralılar var