Düşünce Gücü İle Oluşan Hastalıklar Düşünce Gücü İle İlgili Kitaplar

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 25 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Düşünce Gücü İle Oluşan Hastalıklar Düşünce Gücü İle İlgili Kitaplar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaşlar Düşünce Gücü İle Oluşan Hastalıklar Düşünce Gücü İle İlgili Kitaplar ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Güzellik ve Bakım kategorisinde, düşünce gücü ile oluşan hastalıklar ve düşünce gücü ile ilgili kitaplar hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Bu konu umarım işinize yarar.

  100 de yüz düşünce gücü hastalıklar düşünce gücü tedavi kitabının özeti dusunce gucu yazaru elif düşünce gücüyle aşk düşünce gücüyle hastalıkları yenme

  [​IMG]

  YÜzde 100 DÜŞÜnce GÜcÜ  Felç gibi hastalıklar için yeni bir umut…

  ABD`li bilim adamları, maymunun düşünce gücüyle robotu hareket ettirip yemek yemesini sağladı. Yöntem, felç gibi hastalıklar için yeni bir umut..

  ABD`deki Pittsburgh Üniversitesi bilim adamları bir maymunun düşünce gücüyle robotu hareket ettirerek yemek yemesini sağladı. Büyük yankı bulan gelişme, beyinle bağlantılı hastalıklar için yeni bir umut. “Nature” adlı bilim dergisinde yayımlanan makaleye göre, ilk olarak maymuna otomatik kolu bir vites yardımıyla yönetmesi öğretildi. Maymun, vitesi ileri geri oynattıkça başka bir mekanizmaya bağlı kol da hareket ediyordu. Bir süre sonra maymunun iki kolu vücudunun iki yanına bağlanarak kullanılamaz hale getirildi. Ardından omuz, dirsek ve bilekten hareket ettirilebilen biyonik kol omuzlarına düzgün bir şekilde yerleştirildi.

  ROBOT KOLLA YEDİ

  Maymunun beyninde hareketin kontrol edildiği bölgeye çok ince elektrotlar bağlandı ve alınan sinyaller de bilgisayara aktarıldı. Maymun yemek istediğinde, beyindeki hareketlilik bilgisayara aktarılıyor, oradan da elektronik koldaki motorlara gönderiliyordu. Ve kendisine uzatılan meyveyi robot koluyla yedi.
  25 Temmuz 2013
  #1
 2. Düşünce Gücü İle Oluşan Hastalıklar Düşünce Gücü İle İlgili Kitaplar Cevapları

soru sor

Düşünce Gücü İle Oluşan Hastalıklar Düşünce Gücü İle İlgili Kitaplar