DÜnyanin sonu 2012 ( gerÇek ) ve nİbİru

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, Nacizane.. üyesi tarafından 19 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. DÜnyanin sonu 2012 ( gerÇek ) ve nİbİru hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. nibiru gezegeni yaklaşıyor her 3600 ( küsürü de var ) yılda bir dünya ve güneş arasından geçen bu gezegen 21 aralık 2012 yılında tekrar geçecek
    14 şubat günü dünyanın ekseni etrafında dönüşü 4 gün ile bir hafta arasında duracak ( çekimden dolayı ) bu durma ve çekimden dolayı kutuplar yer değiştirecek
    bu sırada dünya nüfusunun % 90 ölecek sümerlere ait güneş takviminde niburudan söz ediliyor ve güneş sisteminde niburu yu gezegen olarak kabul ediyor ayrıca
    sümerlerin güneş takviminde 2012 son olarak var.niburu nun en son geçisinde atlantik çöktü ve tsunami oldu ( nuh tufanı ) 2012 yılında ve niburu yaklaştıkca deprem, tsunami, sel,
    ve hava şartları değişecek...

NOT: güneş takvimin adı maya takvimi olarakta geçiyor ne nibiru gezegeninin bir diğer adı marduk.
    19 Temmuz 2009
  2. DÜnyanin sonu 2012 ( gerÇek ) ve nİbİru Cevapları

3. wayy be demek 2012 de ölücezzz... Sanırım bu yaşa kadar çok şey yaşadım ve artık hiç bi şey umrumda diil!!!! biran önce ölelimde kurtulalım artık yha :tamam:
    19 Temmuz 2009
  4. ben inanmadım gibi ama bakalım:D
    19 Temmuz 2009
soru sor

DÜnyanin sonu 2012 ( gerÇek ) ve nİbİru