Dünyanın ilk internete bağlanabilen klavyesi

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 29 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. Dünyanın ilk internete bağlanabilen klavyesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Dünyanın ilk internete bağlanabilen klavyesi

  Yüksek kalitedeki klavyeleriyle ünlü Das Keyboard firması dünyada bir ilke imza atıyor ve internete bağlanabilen ilk klavyeyi tanıtıyor!
  [​IMG]

  Das Keyboard firması ürettiği yüksek kalitedeki klavyeleri ile bilinmekte ve artık satışa da başlandı. Firma gelecek ay Consumer Electronics Show'da dünyanın ilk internet bağlantılı klavyesini tanıtacak. Das Keyboard 5Q olarak adlandırılan klavye internetten ön siparişe açıldı.

  Firma internete bağlıanabilecek olan klavye bildirimleri bir ekran aracılığı ile göstermek yerine klavyenin tuş ışıklarından faydalanıyor. Gelen bildirime göre hangi tuşların nasıl yanması gerektiğini siz belirliyorsunuz. Ayrıca önemli bir projenin bitim tarihini bir tuşa atayarak projenin bitim tarihi geldikçe o tuşun yanıp sönme süresini arttırabiliryor veya zaman yaklaştıkça renk değiştirmesini sağlayabiliyorsunuz.

  [​IMG]

  Firma açık API yayınlayacağını böylece geliştiricilerin istedikleri gibi script ve kısayollar oluşturabileceklerini belirtti. Tabii ki klavye 100 milyon basmaya dayanıklı Gamma-Zulu mekanik tuş takımına da sahip.

  Önsiparişler Kickstarter üzerinden 229 dolardan başlıyor.
  29 Aralık 2016
  #1
 2. Dünyanın ilk internete bağlanabilen klavyesi Cevapları

 3. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2.com
  26 Ekim 2019
  #2
 4. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
  31 Ekim 2019
  #3
soru sor

Dünyanın ilk internete bağlanabilen klavyesi