Dünyanın ilk anlık tepki ve beğeni sosyal ağı

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 19 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır. Dünyanın ilk anlık tepki ve beğeni sosyal ağı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Oyla Gitsin, Türkiye de ilk olmanın haricinde Dünya üzerinde de tek olan bir anlık tepki ve beğeni sosyal ağı olarak yayın yapıyor, site içerisinde genel olarak üye olup aklınızda var olan güncel bir konu hakkında soru sorup sitede yayınlandıktan sonra sonuçlarını takip edebiliyoruz, seçenekleri ile ayrıntılı istatistikleri görebiliyoruz, soru içerisindeki seçilen seçeneği tüm üyeler ile paylaşılabiliyor.
  Diğer Oyla Gitsin sosyal ağ üyeleri ile arkadaş olabilir ve takipleşebilirsiniz, takip ettiğiniz kişiselerin aktivitelerini anlık olarak haberdar olabiliyorsunuz. Özel sorulara seçenekler ile ilgili görseller eklenebiliyor, içerisindeki sorular ile ilgili tartışmalara katılabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz.
  Oylama sitesi olan Oyla Gitsin sosyal ağına Facebook veya Google+ Sosyal ağ hesaplarınız ile kayıt olabilirsiniz.  Web Sitemiz: http://oylagitsin.com
  19 Kasım 2015
  #1
 2. Dünyanın ilk anlık tepki ve beğeni sosyal ağı Cevapları

soru sor

Dünyanın ilk anlık tepki ve beğeni sosyal ağı