Dünyanın en büyük tematik akvaryumu "İstanbul Akvaryum"

İsimli konu WH 'Turizm' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 2 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. Dünyanın en büyük tematik akvaryumu "İstanbul Akvaryum" hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziki

  ziki Yönetici


  Dünyanın en büyük tematik akvaryumu "İstanbul Akvaryum"


  İstanbul Akvaryum, Kurban Bayramı’na özel kampanyası kapsamında arife günü ve bayram süresince 9 yaş ve altı tüm çocuklara ücretsiz giriş hakkı sunacak.

  [​IMG]


  Konsepti, 16 farklı teması ve içerisinde yer alan binlerce canlı çeşidiyle açılışından itibaren ziyaretçi akınına uğrayan İstanbul Akvaryum, bayram kampanyası ile 9 yaş ve altı çocukları ücretsiz ağırlamaya hazırlanıyor. Kampanya kapsamında, arife de dahil olmak üzere bayram süresince yanında ebeveyni ile birlikte gelen 9 yaş ve altı çocuklar İstanbul Akvaryum’a ücretsiz olarak giriş yapabilecek.

  22 bin metrekare büyüklüğe ve bin metrekarelik büyüklüğüyle rakipleri içerisindeki en büyük Yağmur Ormanı alanına sahip İstanbul Akvaryum içerisinde yaşamını sürdüren canlıları ziyaret etmek ve bayramlaşmak için akvaryuma gelmek isteyen 9 yaş ve altı çocuklar, arife günü ve bayram süresince kampanyadan ücretsiz yararlanabilecekler.

  Ben gittim çok harika bir yer :happy:
  2 Kasım 2011
  #1
 2. Dünyanın en büyük tematik akvaryumu "İstanbul Akvaryum" Cevapları

soru sor

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu "İstanbul Akvaryum"