Düğün Salonunda Olması Gerekenler

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 7 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. Düğün Salonunda Olması Gerekenler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Mutluluğa giden yolda önemi büyük olan düğünler için düşünülmesi gereken oldukça fazla konu vardır. Her konu özenle ve titizlikle düşünülmeli ve ihtiyaçlara cevap verebilen çözümler bulunmalıdır. En önemli konulardan bir tanesi de düğün salonu seçimidir, peki bir düğün salonunda neler olmalı?

  Düğün salonunda yeterli otopark alanı olması; düğün salonlarının birçoğu şehir dışında bulunduğu için park sıkıntısı çekilmez fakat şehir merkezinde yer alan düğün salonları için park alanı oldukça önemlidir. Davetlilerin birçoğu ailesiyle ve arabasıyla geleceği için konuklar için önemli bir husustur.

  Düğün salonunun havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemi; konukların kışın yapılan düğünlerde üşümesi, yazın yapılan düğünlerde terlemesi ya da havasız bir ortamda olması düğün sahipleri tarafından istenmeyen bir durumdur. Bu sebeple düğün salonu seçilirken iklimlendirme ve havalandırma sistemine dikkat edilmelidir.

  Düğün salonu lavaboları; düğün salonu seçilirken mutlaka lavabo ve tuvaletler gezilmelidir, avaboların salon kapasitesiyle orantılı olarak yeterli olması ve temiz olması önemli bir konudur.

  Ses sistemi; salondaki ses sistemi düğünün can damarıdır, sesin yeterli ve dengeli dağılması dengesiz, yetersiz bir ses sistemiyle karşılaşmanızı engeller.

  Salon seçiminde bu konulara dikkat edilmeli, mümkünse tanınmış firmalarla çalışılmalıdır, İstanbul’da iseniz ÇevreDüğün salonu size önerebileceğimiz bir mekandır, firma bilgilerine http://www.cevredugunsarayi.com/ web sayfalarından ulaşabilirsiniz.
  7 Şubat 2016
  #1
 2. Düğün Salonunda Olması Gerekenler Cevapları

soru sor

Düğün Salonunda Olması Gerekenler