Dudaklar için bakım önerileri

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Dudaklar için bakım önerileri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Çatlayan Dudaklar İçin
  200 gram susam yağı
  50 gram bal mumu

  Bal mumunu benmari usulü eritin.(ocakta kaynayan suyun içine bir kap yerleştirin. Yerleştirdiğiniz kabın içinde bal mumunu eritin.) Susam yağını ilave edin. Karışımı hergün dudaklarınıza sürün.

  Dolgun Dudaklar İçin
  1 tatlı kaşığı bal
  2-3 damla zeytin yağı
  Malzemeleri karıştırın. Diş fırçası yardımıyla dudaklarınıza sürün.

  Dudak maskesi
  1 yumurta sarısı
  5 gr yulaf

  Yumurta sarısını bir kaseye koyun ve yulafla karıştırarak macun kıvamına getirin. Karışımı dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 10 dk sonra suyla durulayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızdaki ölü deriyi çıkaracak[​IMG] kuruluğu alacak[​IMG] kırışıklıları yok edecek[​IMG]yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlayacaktır.

  Harika Dudaklar İçin Maske
  1/2 salatalık
  1 yemek kaşığı bal
  1 yemek kaşığı yoğurt

  Salatalığı yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendıra koyarak suyunu çıkarın. Bal ve yoğurdu ekleyerek iyice karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra yıkayarak çıkarın. Bu maske dudaklarınızı nemlendirecek[​IMG] pürüzsüz ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

  Mucizevi Dudak Maskesi
  1 adet domates
  1 yemek kaşığı bal
  1 yemek kaşığı yoğurt

  Domatesi blendıra koyarak suyunu çıkarın. Üzerine bal ve yoğurdu ekleyerek karıştırın. Elde ettiğiniz maskeyi dudaklara ve dudak kenarlarındaki cilde sürün. 15 dk sonra durulayarak çıkarın. Bu maske dudakları nemlendirip[​IMG]kuruluğu almanın yanı sıra[​IMG] kırışıkları yok eder[​IMG] dudakların elastikiyetini[​IMG] yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar

  KKuruyan Dudaklara Maske
  1 yemek kaşığı toz şeker br />1 tatlı kaşığı bal
  5-6 damla greyfurt suyu

  Malzemeleri karıştırın ve dudaklarınıza sürün. 5 dk boyunca çok nazik bir şekilde peeling yapın. Böylece dudaklarınız pürüzsüz ve yumuşacık olacaktır.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Dudaklar için bakım önerileri Cevapları

soru sor

Dudaklar için bakım önerileri