Dudağa dolgu mağdurları artıyor

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 4 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Dudağa dolgu mağdurları artıyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  ADANA'da kalıcı dolgu yaptırdığı dudaklarının birden şişmesi sonucu tedaviye alınan hemşire 22 yaşındaki Merve Keleş'e botoks yaptığını iddia eden S.G.'nin başka kişileri de aynı şekilde kandırdığı ortaya çıktı.

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde görevli hemşire Merve Keleş, kalça ve göğüs dolgusu yaptıran arkadaşı Z.L.'nin önerisiyle kalıcı dudak dolgusu yaptırmak için kendini 'doktor' olarak tanıtan kadın kuaförü S.G. ile tanıştı. 12 Nisan'da Merve Keleş'in evinde S.G. tarafından 26 iğne batırılarak dudaklarına kalıcı dolgu işlemi yapıldı. İşlem sonrası rahatsızlanan Merve Keleş, bir gün sonra özel bir hastaneye, ardından da şikayetleri artınca kendi çalıştığı hastaneye kaldırıldı. Dudakları şişen Merve Keleş, Balcalı Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Anabilim Dalı Servisi'nde hemen tedaviye alındı.Genç kız, S.G. hakkında Cumhuriyet Polis Merkezi'ne şikayet dilekçesi verdi.

  Bu durumun medyada yer alması üzerine, aynı kişinin başka kişilere de hizmet verdiğini belirterek evlerinde yüz ve yanaklarına iğne batırmak yöntemi ile botoks yaptığı şikayetleri duyuldu. Bu şekilde S.G. tarafından dolandırıldığını iddia edenler Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayet dilekçesi vererek S.G.'nin cezalandırılmasını istedi. Bu arada S.G., soruşturma kapsamında Cumhuriyet Polis Merkezi'ne ifade verdi.
  4 Mayıs 2017
  #1
 2. Dudağa dolgu mağdurları artıyor Cevapları

soru sor

Dudağa dolgu mağdurları artıyor