Doom Eternal duyuruldu!

İsimli konu WH 'Demo Oyunlar' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Doom Eternal duyuruldu! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bethesda'nın E3 2018 konferansı kapsamında diğer Doom oyunlarına nazaran, daha kanlı ve çok daha fazla aksiyon dolu olacağı açıklana yeni Doom Eternal duyuruldu.

  [​IMG]

  Bethesda geçtiğimiz dakikalar da yeni bir Doom oyunu duyurdu.

  Doom Eternal adı altında duyurulan oyun, iblislerin artık yer yüzüne çıkmaya başladıkları bir zaman içerisinde geçecek gibi duruyor.

  Oyuncuları beklemedikleri bir yerden vuran Bethesda, ek olarak diğer Doom oyunlarına göre, daha kanlı ve çok daha fazla aksiyon dolu olacağını açıkladı yeni oyunun. Daha fazla iblisle, daha vahşi bir şekilde başa çıkmaya çalışacağız. Oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi paylaşılmış değil. Ek olarak aklı karışan oyunculara belirtmek gerekir ki Ethernal bir squel oyunu değil, Doom serisinin devam oyunu olacak.

  Bethesda'nın sevilen oyunu Doom'da iblislerle savaş farklı bir boyuta taşınmıştı. Seriyi adeta yeniden dirilten Bethesda, 2016 yılında yeni bir Doom oyunu yayınlamış ve oyuncular tarafındna büyük bir heyecanla karşılanmıştı. Bakalım Doom Eternal, oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi göreceğiz.
  11 Haziran 2018
  #1
 2. Doom Eternal duyuruldu! Cevapları

soru sor

Doom Eternal duyuruldu!