DKY İnşaat’tan “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 6 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. DKY İnşaat’tan “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. DKY İnşaat, hayatın gerçek mimarları anneler için “Anneler Günü”ne özel bir kampanyaya imza attı. DKY İnşaat’ın Ada, Sahil, Lokum Evler, Kartal ve Business Kartal projelerinden ev sahibi olmak isteyen herkes 7-14 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak 80 aya kadar sıfır faiz oranından ve %2 indirim imkanından yararlanabilecek.

    DKY İnşaat, İstanbul'un hızlı gelişen ve en çok değerlenen bölgelerinde bulunan projeleri için “Anneler Günü” ne özel, konut alımını kolaylaştıran avantajlı bir kampanya başlattı. Annelerin yüzünü daha da güldürecek, benzersiz fırsatların sunulduğu kampanya kapsamında dileyen herkes, 80 aya kadar sıfır faiz oranı ve %2 indirimle DKY İnşaat’ın Ada, Sahil, Lokum Evler, Kartal ve Business Kartal projelerinden istedikleri daireye sahip olabilecek.

    DKY İnşaat’ın hayatı kolaylaştıran +1,5 konseptli daireleriyle ayrıcalıklı yaşamlarının tadını çıkarmak isteyen anneler ya da annesine veya eşine aradığı evi hediye etmek isteyenler, avantajlarla dolu bu kampanyadan 7 – 14 Mayıs tarihleri arasında yararlanabilecek.
    6 Mayıs 2017
    #1
  2. DKY İnşaat’tan “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı Cevapları

soru sor

DKY İnşaat’tan “Anneler Günü”ne özel indirim fırsatı