Dizüstü Bilgisayara Format Atmak - Dizüstü Bilgisayarı Formatlamak

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 16 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. slm sadi hocam süper olmuş öncelikle teşekürler ama bu mbrwrwin.exe ve rtmbr.bin isimli dosyalar nerde acaba çooooook teşekür ederim..
    30 Mart 2010
  2. teşekkürler
    1 Nisan 2010
  3. paylasım ıcın ty de alt+f10 u gerı getırmek ıcın anlattıklarından hıc bıse anlamadım ya . acıl yardım lutfen
    3 Mayıs 2010
  4. abi şifre baska bisey nerden deisi o bu sifre
    12 Temmuz 2010
  5. teşekkür ederim vermiş olduğun faydalı bilgi için
    20 Eylül 2010
  6. qma

qma

bende burada takıldım. partition magic programıyla pqservice yi nasıl görünür yapacağız yardımcı olun lütfen..
    15 Ekim 2010
  7. (Partition magic, gpedit gibi parttition programlariyla gizli partition olan pqservice isimli partitionu gorunur yapiyoruz ki buda partition numarasini 07 yaparak oluyor. Icinden mbrwrwin.exe ve rtmbr.bin isimli dosyalari bulup bunlari c: nin icine kopyaliyoruz.)

daha ayrıntılı anlatırmısın beceremedim abi ya program ing anlamıyorum resimli anlatım yapabılrmsn veya bnm pc baglanıp gösterirmisin
    15 Aralık 2010
  8. detaylı anlatımın ve emeğin için teşekkur ederim...
    22 Aralık 2010
  9. Eyvalla kardeş çok işime yaradı..
    2 Ocak 2011
  10. Görsel paylaşım için teşekkür ederim ancak, sonrasında gelen sorualra yanıt pek verilmemiş.
    Bu akşam deneyeceğim , umarım başarılı olurum.:uzgun:
    2 Mart 2011
  11. Arkadaşlar Ben Şu olayı anlamadım "Partition magic, gpedit gibi parttition programlariyla gizli partition olan pqservice isimli partitionu gorunur yapiyoruz ki buda partition numarasini 07 yaparak oluyor."" Bu kısmı anlamadım yardımcı olurmusnuz?
    27 Kasım 2011
  12. "Partition magic, gpedit gibi parttition programlariyla gizli partition olan pqservice isimli partitionu gorunur yapiyoruz ki buda partition numarasini 07 yaparak oluyor." Arkadaşlar benn bu kısmı anlayamadım yardımcı olurmusnuz
    27 Kasım 2011
  13. Partition magic, gpedit gibi parttition programlariyla gizli partition olan pqservice isimli partitionu gorunur yapiyoruz ki buda partition numarasini 07 yaparak oluyor. Icinden mbrwrwin.exe ve rtmbr.bin isimli dosyalari bulup bunlari c: nin icine kopyaliyoruz.

ben bu olayı anlamadım arakdaslar ya yardımcı olurmusnuz
    27 Kasım 2011
  14. Dostum bu işin en kolayı cdsiz atmak

Leptopa cdsiz format atmak gayet basit ve daha faydalı oluyor ayrıca çok daha kolay :happy:
    27 Kasım 2011
  15. slm herkez birşeyler yazmış format at bölümünü ben neden göremiyorum
    24 Aralık 2011
  16. arkadaşım şimdi bi sorun var bak ben bilgisayarımı aldım marka grundig tmm sorun yok ancak recovery dvd sinin boyutu 6.3 GB normal dvd ye çekemiyorum şimdi bu recovery olayı dvd siz işe yarıyormı biraz daha detay verebilirmisin lütfen tşkler
    22 Ocak 2012
  17. abi ya bi de benim nootbook a bi el at yaa :( biosa girdigimde sididen format geliyo fılaştan format gelmiyo ayrıca senin bahsettigin konularda gelmiiiooo benden sd diriver istiyo ekrandan formattt attıgımdada bi işime yaramıooooo bi yardım ett notebook un markave modeli = asus EeePS biyardım ett yaa bana ulaşman icin sana msn adresimide veriorum ese0303@hotmail.com burdan ulaşabilirsin bekliyorum yardımlarını
    27 Ocak 2012
  18. allah razın oolsun kardaş sasyende pc mi düzelttim tamire goturdum yine düzeltemediler senin sayende düzelttim
    12 Şubat 2012
  19. bende vista yüklü recovery den sonra vista olarak mı kalır?
    6 Mart 2012
  20. Ya benimkinde parola değilde acer erecovery management çıkıyor
    18 Haziran 2012
soru sor

Dizüstü Bilgisayara Format Atmak - Dizüstü Bilgisayarı Formatlamak