Diz Yapmayan ‘’Sihirli’’ Bayan Eşofman Takım

İsimli konu WH 'Moda' kategorisinde, eyhabi üyesi tarafından 2 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır. Diz Yapmayan ‘’Sihirli’’ Bayan Eşofman Takım hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  Diz Yapmayan ‘’Sihirli’’ Bayan Eşofman Takım
  Diyelim ki birkaç günlüğüne ufacık bir tatile gidiyorsunuz. Minik sayılabilecek bir valiz hazırladınız. Dört ya da beş saatlik de bir yolunuz var. Size bir soru? Eşofman takımınız nerede?
  Valizin içinde mi dışında mı?
  Yanıtını siz düşünedurun ben çantayı hazırlamaya devam edeyim. Zira eşofmanım çantanın hem içinde hem dışında, çünkü onu giydim!
  Bir yolculuğa çıkarken siz ne giyersinz bilmem ama benim aklıma eşofmandan başka bir şey gelmiyor. Tabii bu eşofmanın giyile giyile pijamaya dönmüş olması beni huzursuz edeceği için dolapta böyle zamanlar için ayırdığım bir tanesini seçerim. SEÇERDİM. Ta ki Tommy Life’ın Bayan Eşofman Takımı seçeneklerini görene kadar.
  Bu eşofman takımlar diz yapmayan bir sihire sahip. Saatlerce oturarak seyahat edin indiğinizde sizden önce yürüyen sünmüş dizler olmuyor. Pamuklu kumaşın teninizde yarattığı o her mevsime özel ılıklığın içinde kendinizi yumuşacık hissediyorsunuz. Ne kadar yıkarsanız yıkayın solmuş bir renkle karşılaşmıyorsunuz. Çekme yok sarkma yok. Tabii yıkama talimatlarına uymanızı isteriz. Ha bir de cebinizde kağıt mendil unutmamanızı. Eşofman için değil diğer çamaşırlarınız için
  Tatiliniz sırasında küçük bir piknik fırsatı doğdu diyelim. Küçücük valizin içinde ne giysem krizi yaşayacağınızı hiç düşünmüyoruz. Çünkü farkında olmadan temkinli geldiniz. Giyin eşofmanınızı mis gibi gidin.
  İnsanlar size eşofman takımınızı nereden aldığınızı soracaklar. Onlara Tommy Life deyin. Gerisini onlar halleder
  2 Şubat 2018
  #1
 2. Diz Yapmayan ‘’Sihirli’’ Bayan Eşofman Takım Cevapları

soru sor

Diz Yapmayan ‘’Sihirli’’ Bayan Eşofman Takım