Diyarbakır'dan kötü haber geldi

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 23 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır. Diyarbakır'dan kötü haber geldi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Diyarbakır'da bir temizlik görevlisinin, çalıştığı sağlık merkezinde silahla yaraladığı Özlem hemşire, tedavi gördüğü hastanede tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı.

  DİYARBAKIR'da sağlık ocağında temizlik görevlisi olarak çalışan Şehmus Yıldız'ın, tabancayla başından yaraladığı hemşire Özlem Gözükmez, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

  Diyarbakır'da psikolojik sorunları olan temizlik görevlisi 60 yaşındaki Şehmus Yıldız, iddiaya göre ilişki teklifini kabul etmeyen aynı yerde görevli hemşire 29 yaşındaki Özlem Gözükmez'i başından vurarak ağır yaraladıktan sonra, bir yakının boşanma davasında tanıklık yaptığı gerekçesiyle 6'ncı Noter'de çalışan katip 40 yaşındaki Özlem Akdağ'ı başına ateş ederek öldürdü. Noterin kapısında aynı silahı intihara kalkışan Şehmus Yıldız ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

  Şehmus Yıldız'ın başından ağır yaraladığı hemşire Özlem Gözükmez, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde, bu sabaha yaşamını yitirdi. Böylece noter katibi Özlem Akdağ'dan sonra hemşire Özlem Gözükmez'in de katili olan Şehmus Yıldız'ın tedavisi ise kaldırıldığı özel hastanede sürüyor.

  Şehmus Yıldız'ın hayati tehlikeyi atlattığı belirtilirken çifte cinayetle ilgili soruşturma sürüyor.
  23 Ağustos 2013
  #1
 2. Diyarbakır'dan kötü haber geldi Cevapları

soru sor

Diyarbakır'dan kötü haber geldi