Dikkat!

İsimli konu WH 'Diğer Süper Lig Takımlarımız' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 4 Mayıs 2011 tarihinde yazılmıştır. Dikkat! hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Süper Lig'de sezonun tamamlanmasına 4 maç var ama bugün dananın kuyruğu kopabilir. Sivas sahasında Gençlerbirliği'ni mağlup ederse, Konya ile Kasımpaşa'nın küme düşmesi kesinleşecek.

    [​IMG]
    Süper Lig’de bu akşam Sivasspor ile Gençlerbirliği mücadelesinden çıkacak sonuç ligin dibini karıştıracak. Sivasspor, Gençlerbirliği’ni yenmesi halinde Kasımpaşa ve Konyaspor’un sonunu hazırlayacak. Yiğidolar alacağı galibiyetle hem kümede kalmayı büyük ölçüde garantileyecek hem de iki takımın Bank Asya 1. Ligi’ne düşmesi kesinleşecek. Kasımpaşa ile Konyaspor’un da yarın karşılaşacakları maç öncesi gözü Sivas’ta olacak. Bu iki takımın ortak noktası ise Konyaspor’un başında olan Yılmaz Vural’ın sezona Kasımpaşa ile başlaması... Sivas’ta cezalı olan Sedat bBayrak’ın dışında eksik bulunmuyor. Konuk Gençlerbirliği’nde ise Jedinak, Mumunga, Harbuzi, Mehmet Akgün ve Murat Kalkan sakatlıkları nedeniyle oynayamayacak.
    4 Mayıs 2011
    #1
  2. Dikkat! Cevapları

soru sor

Dikkat!