DERS EVİ

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 7 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. DERS EVİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  13 yıldır matematik ve fizik alanlarında özel ders veren Özgür hoca, çeşitli özel okullarda, seçilmiş öğrencilerle matematik olimpiyatlarına yönelik hazırlık çalışmaları yürüttü. Ayrıca 5 sene boyunca İstanbul Üniversitesi'nde fizik ve matematik dersleri verdi. Öğrencinin matematik ve fiziği sadece sınav sistemine yönelik değil tüm sınav sistemlerinden bağımsız bir şekilde öğrenmesi gerektiğine inanan Özgür hoca, öğrencilerini matematik ve fiziği sadece sınavlara yönelik değil aynı zamanda uluslararası standartlarda öğreterek yetiştiriyor. Elbette sınavların da öğrencinin geleceği açısından öneminin farkında ve ÖSYM sınavlarının yapısını iyi biliyor. Öğrencilerini ders aldıkları alanda bir bilim insanı olacakmış gibi yetiştirip, sınav sisteminin inceliklerini de onlara öğretiyor. Böylece öğrencilerin sadece sınavlarda başarılı olmalarını değil aynı zamanda çalışılan alanı gerçekten öğrenmelerini hedefliyor. Hem ara sınıf öğrencilerinin hem de sınavlara hazırlanan öğrencilerin dersleri sevmelerini sağlayan Özgür hoca, dersi sevmeyen öğrencinin asla kalıcı bir başarı elde edemeyeceğini söylüyor. Öğrencileriyle arkadaşlık ilişkisi kurarak onların bu uzun ve zorlu eğitim mücadelelerinde sonuna kadar yanlarında oluyor ve belki de bu, bir ömür sürecek bir arkadaşlığın başlangıcı oluyor. Özgür hoca öğrencilerinin motivasyonlarını her zaman çalışmanın sürekliliğini koruyacak biçimde arttırıyor. Sadece derece yapabilecek öğrencilerle değil aynı zamanda dikkat problemi yaşayan, temelinde ciddi eksiklikler olan öğrencilerle de çalışıyor. Genç, tecrübeli ve disiplinli. Matematik ve fiziği öğrencinin düzeyi ne olursa olsun, öğrenci başarana kadar İNATLA öğretiyor.

  Ayrıca üniversite öğrencilerine Genel Matematik, Calculus, Genel Fizik, Lineer Cebir, Analitik Geometri, Diferansiyel Denklemler, Olasılık, İstatistik, Matematiksel İstatistik, Elektromanyetik Teori gibi pek çok matematik, fizik ve mühendislik dersleri de veriyor.

  Lütfen aramadan önce daha detaylı bilgi için web sitesini (ders evi) inceleyiniz: www.dersevi.org

  Matematik ve fizik alanında çeşitli ulusal ve uluslararası yayınları ve çalışmaları bulunan Özgür hoca, Matematik, Fizik, Astronomi ve Uzay Bilimleri, İstatistik ve Felsefe olmak üzere 5 farklı alanda üniversite eğitimi aldı. Doktora ve Yüksek Lisansı, Matematiksel Fizik ile ilgilidir. Hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki web adresinde bulabilirsiniz:

  http://www.dersevi.org/ozgur.html

  DOKTORA
  İstanbul Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü
  Fizik - Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği A.B.D

  YÜKSEK LİSANS
  İstanbul Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü
  Fizik - Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği A.B.D.

  LİSANS
  İstanbul Üniversitesi, Fen Fakültesi
  Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü

  LİSANS
  Mimar Sinan Üniversitesi,
  Fen Fakültesi Matematik Bölümü

  LİSANS
  Mimar Sinan Üniversitesi,
  Fen Fakültesi İstatistik Bölümü

  LİSANS
  Anadolu Üniversitesi,
  Açıköğretim Fakültesi Felsefe Bölümü

  ÜYE OLDUĞU KURUMLAR

  American Mathematical Society (AMS)

  Türk Astronomi Derneği (TAD)


  özel matematik dersi
  7 Şubat 2016
  #1
 2. DERS EVİ Cevapları

soru sor

DERS EVİ