Dergilik'te 2 milyon 200 bin dergi indirildi

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 7 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır. Dergilik'te 2 milyon 200 bin dergi indirildi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Dergi okuma keyfi dijitale taşındı, yılın ilk üç ayında rekor kırıldı

  Dergilik’te 2 milyon 200 bin

  dergi indirildi


  Turkcell’in dijital dergi platformu Dergilik, yenilenen arayüzü ve zenginleştirilen içeriği ile yılın ilk üç ayında 2 milyon 200 bin kez indirilerek dijital dergicilik tarihinin okunma rekorunu kırdı. Mart ayında 800 bin adet dergi indirilen Dergilik’te en çok okunan yayınlar eğlence dergileri oldu. Ayrıca Dergilik’i cihazına indiren kullanıcı sayısı önceki aya göre yüzde 50 artış gösterdi


  Turkcell’in akıllı telefon ve tabletlere özel geliştirdiği dijital dergi uygulaması Dergilik, içeriğinde yer alan 300 popüler yayınıyla okuyucuların yeni favorisi oldu. Yenilenen Dergilik’in rafındaki yayınlar yılın ilk üç ayında toplam 2 milyon 200 bin kez indirilerek dijital dergicilik tarihinin okunma rekorunu kırdı. Geçen ay en çok eğlence kategorisindeki dergiler tercih edildi. Okuyucuların yarısından fazlası eğlence içerikli dergileri indirdi. Mart ayında Dergilik’i cihazına indiren kullanıcı sayısı, önceki aya göre yüzde 50 artış gösterdi. İşte dergiciliğin bir üst boyutu olarak görülen dijital yayınların okunma haritası:


  Dergilik’te en fazla okunan ilk 3 ekonomi dergisi

  Para

  Ekonomist

  Forbes


  En çok okunan teknoloji dergisi

  Popular Science  Dergilik’te en çok okunan ilk 5 dergi

  Leman

  Atlas

  Bayan Yanı

  OT Dergi

  Lezzet


  Diğer operatör müşterilerine de açık
  Diğer operatör müşterilerinin de cihazlarına yükleyebildiği Dergilik, yeni arayüzüyle çok daha rahat okuma deneyimi sunuyor. Dekorasyondan teknolojiye, mizahtan aile ve çocuğa, iş dünyasından moda ve eğlenceye çok sayıda kategoride derginin yer aldığı Dergilik, kullanıcı tercihine göre yeni önerilerde bulunuyor. Uçak ya da metroda çevrimdışı iken de okuma ve otomatik indirme özellikleri sunan Dergilik uygulaması Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor.
  7 Nisan 2017
  #1
 2. Dergilik'te 2 milyon 200 bin dergi indirildi Cevapları

soru sor

Dergilik'te 2 milyon 200 bin dergi indirildi