Depresyondan nasıl kurtulurum?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Depresyondan nasıl kurtulurum? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. cok buyuk bı bosluktayım kendımı bı ucurumun kıyısında gıbı görüyorum beraberken sımdı yapayalnızım ben akıp gıden zamanıma cok üzülüyorum
    21 Temmuz 2010
  2. Depresyondan nasıl kurtulurum? Cevapları

3. zamanının boşa harcanmasını istemiyorsan ise ilgi alanına girecek bir iş yap ve daha sonra islamda huzuru ara emn bulacaksın
    21 Temmuz 2010
  4. Psikiatri destegi alarak rahatlayabilirsiniz.

22 Temmuz 2010
  5. asrımızda moda oldu bu bunalımlar.ister inan ister inanma tek sebebi manevi boşluk.insan sürekli tutunacak birilerinin olmasını ister.ancak en sevdiklerinden bile yanlış hareketler görünce boşluğa düşer.halbuki maneviyatlı bir kişi bilir ki kimse sevmezse de onu seven bir Rabbi vardır.unutma insanlar tamamen menfaat uğruna severler( Allah rızası için sevmek ayrı) ...eğer bunu öğrenmek istersen menfaat olayını dahada açarak anlatırım.ana fikre gelecek olursak hayat bize tv lerde gösterildiği gibi samimi dostlarla bir ömür boyu mutlu akıp gitmez.kötü olaylarlada karşılaşacaksın ve bunların sınav olduğunuda bileceksin.eğer başına gelen belanın,musibetin bir imtihan olduğunun farkına varır ve şükredersen o belalar kaybolacaktır.bunları kafamdan uydurmuyorum ,okuduklarımdan söylüyorum.umarım faydası olur...
    24 Temmuz 2010
  6. Kendine güzel hobiler edin.sosyal yaşamını geliştir.İyi dostluklar edin.
    Psikolojik destek alabilirsin..
    24 Temmuz 2010
soru sor

Depresyondan nasıl kurtulurum?