Demo oyunlar

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, mustafagüzel üyesi tarafından 5 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. Demo oyunlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. DEMO OYUNLAR
    <LI style="COLOR: #004200" type=square>Knight Online Ultima Online oynamaktan sıkıldıysanız işte size daha iyi bir online oyun; Knight Online.
    El Morad (İnsanlar) ve Karus (Orclar) ırklarının kıyasıya savaşı. Amacınız seçtiğiniz karakterle şehirler Ücretsiz (Freeware)333 Mb96862İşletim sistemi : Windows (Tümü) Lisan : İngilizce <LI style="COLOR: #004200" type=square>Half Life: Sven Co-Op Oyun dünyasına tam anlamıyla üçüncü boyutun gerçek yüzünü gösteren, dünyaca ünlü Half Life oyunun üzerine yükleyebileceğiniz bu yeni modunu oldukça beğeneceksiniz. Half Life'ın bu modu diğerlerine ora Ücretsiz (Freeware)127 Mb81367İşletim sistemi : Windows (Tümü) Lisan : İngilizce <LI style="COLOR: #004200" type=square>Teenage Mutant Ninja Turtles Küçük ya da büyük olalım Ninja Kaplumbağalar çizgi filmini herhalde izlemeyen yoktur aramızda. İşte bu oyunda da bir kaplumbağa seçip, foot askerleri ile Roam NYC sokaklarında kıyasıya çarpışıyorsunuz Özellik Kısıtlamalı (Demo)35.1 Mb52607İşletim sistemi : Windows (Tümü) Lisan : İngilizce <LI style="COLOR: #004200" type=square>Grand Theft Auto Grand Theft Auto serisinin ilk versiyonu.. GTAIII çıkmasına rağmen serinin 2. ve 3. lerini çalıştıramayanlar için sitemize ekledik.(sistemleri düşük olanlar için) Özellik Kısıtlamalı (Demo)9.1 Mb44865İşletim sistemi : Windows 95/98 Lisan : İngilizce

<LI style="COLOR: #004200" type=square>Starsiege: Tribes Counter-Strike benzeri bir yapım. Gruplar belirlenmiş yerlerde oyuna başlıyorlar ve oyun 32 kullanıcıya kadar destek verebiliyor, buna ek olarak yalnız oynuyorsanız size single player olarak boot atab Ücretsiz (Freeware)135 Mb40672İşletim sistemi : Windows (Tümü) Lisan : İngilizce <LI style="COLOR: #004200" type=square>Koridor Üreticiden : Son dönem Irak'ta meydana gelen olaylardan sonra ortaya çıkan kaos ve boşluk ortamı bir çok terör grubunun iştahını kabartmıştır. Bu örgütlerden birisi, masum Irak halkıyla hiçbir Ücretsiz (Freeware)361 Mb26154İşletim sistemi : Windows (Tümü) Lisan : Türkçe <LI style="COLOR: #004200" type=square>Driver Evet işte oyunların kralı driver. Hiç hayatınızda bu kadar çılgınlık yapamayacaksınız. Vurun kırın. Arabanızla her türlü işe kalkışabilirsiniz. Aman dikkat polisleri fazla kızdırmayın. Yoksa sizi harc Özellik Kısıtlamalı (Demo)14.9 Mb23643İşletim sistemi : Windows (Tümü) Lisan : İngilizce <LI style="COLOR: #004200" type=square>Swat SWAT 4, Amerikanın özel yetiştirilmiş polislerinin ve bunların katıldığı rehine kurtarma gibi görevlerin konu alındığı bu oyunda, beş kişilik takımınızla görevlere gidiyorsunuz.
    Taktiksel anlamda Özellik Kısıtlamalı (Demo)183 Mb18705İşletim sistemi : Windows (Tümü) Lisan : İngilizce <LI style="COLOR: #004200" type=square>Need for Speed: Most Wanted Demo Electronic Arts, dünyaca ünlü araba yarışı oyunu Need for Speed'in son sürümü Need For Speed Most Wanted ın demosunu çıkardı. Oyunun grafikleri oldukça iyi seviyede, oyunu yükledikten sonra grafik aya Özellik Kısıtlamalı (Demo)544 Mb15107İşletim sistemi : Windows XP Lisan : İngilizce
    5 Şubat 2009
  2. Demo oyunlar Cevapları

soru sor

Demo oyunlar