DeFacto’nun başarıları Avrupa Finans Zirvesi’nde anlatılacak

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 10 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. DeFacto’nun başarıları Avrupa Finans Zirvesi’nde anlatılacak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. McDonals, Tesco, BBC, Heineken, Nestle, Bayer, G&E gibi pek çok global markanın finans tepe yöneticilerinin bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacakları ve gelecekteki dönüşüm fırsatlarını değerlendirecekleri “Finance Transformation Europe 2016” zirvesine ilk kez bir Türk şirketi olarak DeFacto da davet edildi. Zirvede DeFacto’nun “Finansal Dönüşüm” başarısının sırlarını ve finansal dönüşümden global dönüşüme uzanan yolculuğunda CFO’nun rolünü anlatacak olan DeFacto CFO’su Önder Şenol, sadece 25 tepe yöneticinin katılabileceği kapalı bir oturumda konuşma yapacak.  Dünya şirketlerinin finans liderlerini buluşturan Avrupa Finans Zirvesi “Finance Transformation Europe 2016” bu yıl 09-11 Şubat 2016 tarihleri arasında Londra’da düzenleniyor. Tüm dünyadan 150’nin üzerinde finans tepe yöneticisinin bir araya gelerek, en iyi uygulama tecrübelerini paylaşacağı, inovasyon ve dönüşüm fırsatlarının değerlendirileceği zirveye Türkiye’den de DeFacto’nun Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı (CFO) Önder Şenol davet edildi.


  Kapalı oturumda finansın geleceği konuşulacak

  McDonals, Tesco, BBC, Heineken, Nestle, Bayer, G&E gibi pek çok global markanın finans tepe yöneticilerinin konuşmacı olarak yer alacağı zirve kapsamında, sadece 25 tepe yöneticinin katılacağı özel bir oturum gerçekleştirilecek. Çeşitli firmalardan önde gelen finans liderlerinin bir yönetim kurulu toplantısı formatında buluşacağı kapalı oturumda, fikirler tartışılacak, inovasyon ve geleceğe dönük vizyon oluşturma adına beyin fırtınası yapılacak. Çalıştıkları şirketlerin hem ulusal hem de uluslararası düzeyde tüm finansal süreçlerinin sorumluluğunu üstlenen CFO’ların davet edildiği kapalı oturumda, Önder Şenol da bir konuşma yaparak DeFacto’nun global bir moda markası olma yolculuğundaki başarılarını paylaşacak.


  Şenol: “DeFacto, Türkiye’de “Finans Dönüşümü”nü odağına alan ilk firmalardan biri”

  Konuşmasında günümüz modern iş dünyasının gereksinimi olarak finansın “Stratejik İş Ortağı Rolü”ne giden yolda finans dönüşümünün önemini vurgulayacak olan Önder Şenol; “Dünyanın en büyük şirketlerinin finans yöneticileri, DeFacto’nun Finans Dönüşüm’ünü bir başarı hikayesi olarak dinleyecekler. Geleceğin finans trendlerinin de tartışıldığı bu özel oturumda, şirketlerin uzun vadede sürdürülebilir başarıyı korumaları için Finans Dönüşüm ile yetinmeyip, Finans Dönüşüm’den Global Dönüşüm’e uzanan yolculukta da finansa çok önemli görevler düştüğünün altını çizmek istiyorum. Finansın artık kendi alanındaki işlerin yanı sıra şirketin başarısı için stratejinin oluşturulması ve hayata geçirilmesi, şirket kültürü, liderlik ve yönetim konularında çok daha değer yaratan, diğer bölümlerin başarısına katkıda bulunan gerçek bir iş ortağı rolünü üstlenmesi gerekiyor. Defacto’da hayata geçirilen Finans Dönüşüm’ünün ilk fazının başarısının arkasında, Türkiye’de ilklerden olan Finans Dönüşüm Müdürünün organizasyonda konumlanması ve diğeri de çok iyi bir ekip çalışmasının olmasıydı. Yetkin ve odaklanmış finans ekibinin varlığı ve ekip olmayı başarabilmek de bu başarıda kilit rol oynadı. DeFacto’nun global moda markası olma yolculuğunda, önümüzdeki 10 senenin stratejilerini de 2. faz olan bu dönüşüm planları destekliyor olacak.” dedi.
  10 Şubat 2016
  #1
 2. DeFacto’nun başarıları Avrupa Finans Zirvesi’nde anlatılacak Cevapları

soru sor

DeFacto’nun başarıları Avrupa Finans Zirvesi’nde anlatılacak