DeFacto’dan sürprizlerle dolu “Kış Festivali”

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 1 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. DeFacto’dan sürprizlerle dolu “Kış Festivali” hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kış, DeFacto ile sımsıcak…


  DeFacto’dan sürprizlerle dolu

  “Kış Festivali”


  DeFacto, Aralık ayı boyunca sürecek Kış Festivali’nde, müşterilerine günün farklı zamanlarında değişen indirim fırsatları, hediye çekleri ve eğlenceli aktivitelerden oluşan sürprizler sunuyor.


  Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, kış mevsimini ve yaklaşan yeni yılı şenlik havasında kutlamak ve müşterilerine sürprizlerle dolu bir alışveriş deneyimi yaşatmak için “Kış Festivali” düzenliyor. Birbirinden eğlenceli aktivitelerle mağazaları birer şölen alanına dönüştürecek DeFacto Kış Festivali’nde, tüm müşterilere günün farklı saatlerinde değişen avantajlar, ayrıcalıklı indirim fırsatları ve özel hediyeler sunulacak. Yurt içi ve yurt dışındaki 320 mağazasında 1 Aralık 2015 tarihinde başlayacak olan DeFacto Kış Festivali, 3 Ocak 2016’ya kadar devam edecek.


  Avantajlı indirim fırsatları

  DeFacto Kış Festivali’nin tüm mağazalarda geçerli olacak avantajlı fırsatları arasında, özel indirimlerden hediye çeklerine kadar pek çok farklı hediye seçeneği bulunuyor. DeFacto müşterileri festival kapsamında bir ay boyunca yapacakları her 75 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki kazanacak. Bu çekler 4-17 Ocak 2016 tarihleri arasında tüm DeFacto mağazalarında kullanılabilecek.


  Festivalin ilk 3 haftasında herhangi bir DeFacto mağazasından alışveriş yapan herkes, 2. üründe yüzde 50 indirim şansı yakalayacak. Belirli kategorilerde geçerli olan bu özel indirim, DeFacto Kış Festivali’nin son haftasında tüm kategorilere uygulanacak.


  Altın Askı’yı bulanlara özel fırsatlar

  DeFacto Kış Festivali’nde günün farklı saatlerinde müşterileri farklı sürprizler bekliyor. Festival boyunca her gün saat 12:00’den önce alışveriş yapanlar, ekstra yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak. Altın Askı uygulamasında ise tüm müşterileri mutlu edecek birbirinden güzel sürprizler bekliyor. Mağazalarda her gün onlarca altın renkli askı saklanacak ve Altın Askı’yı bulan talihli müşteriler tüm alışverişlerinde yüzde 25 indirim hakkı kazanacak.


  Dev kar küreleriyle masallara yolculuk

  DeFacto Kış Festivali’nin bir başka sürprizi isebazı alışveriş merkezlerindeki dev kar küreleri olacak. Dev boyutlardaki özel tasarımlı kar küreleri, DeFacto müşterilerine kar taneleri arasında keyifli bir anı fotoğrafı çektirmeleri için masalsı bir ortam sunacak. 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlara ise kar küresinde profesyonel bir fotoğrafçı tarafından çekilen fotoğrafları özel tasarım magnetler üzerine basılarak hediye edilecek. DeFacto müşterileri kar kürelerinin yanında yer alan şans kürelerinden de ekstra özel indirim fırsatı kazanabilecek.

  Yoğun ilgi gören Buse Terim for Defacto koleksiyonu da Yılbaşı’na özel kıyafet ve aksesuarlarla festivalde…

  Sonbahar-Kış sezonu için DeFacto’ya özel bir koleksiyon hazırlayan Moda Danışmanı Buse Terim’in Yılbaşı için hazırladığı kapsül koleksiyonu da Kış Festivali kapsamında satışa sunulacak. Buse Terim, Yılbaşı gecesinde de kendi sitilini yaratmak isteyen DeFacto kadınına özel seçenekler sunan bir koleksiyon hazırladı. DeFacto’nun yılbaşı koleksiyonunda; ana detayları payetler, flok teknikle yapılan barok desenleri, püsküller, danteller, zımbalar oluşturuyor. Kıyafetlerde bordo, kırmızı, beyaz ve siyah öne çıkarken, altın renkli aksesuarlar da DeFacto kadınının ışıltısını artırıyor.

  DeFacto Hakkında:

  2003 yılında Ozon Group tarafından kurulan DeFacto, 10 yılda 1 milyar TL’lik büyüklüğe ulaşarak, Türkhazır giyim ve moda sektörünün en önemli markalarından biri oldu. Bugün Türkiye’de 63 şehirde 281, yurt dışında 9 ülkede 42 mağaza ile hizmet veren DeFacto, dünya markası olmayolunda hızla ilerliyor.
  1 Aralık 2015
  #1
 2. DeFacto’dan sürprizlerle dolu “Kış Festivali” Cevapları

soru sor

DeFacto’dan sürprizlerle dolu “Kış Festivali”

Alakalı Aramalar:

 1. defacto kıs festıvalı bılgı