DeFacto, Ege’de yatırıma devam ediyor

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 19 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır. DeFacto, Ege’de yatırıma devam ediyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İzmir ve Manisa’da aynı gün 2 mağaza

  DeFacto, Ege’de yatırıma devam ediyor

  Türkiye’nin en büyük hazır giyim ve moda markalarından DeFacto, Ege Bölgesi’nde yatırımlarına hızla devam ediyor. DeFacto, İzmir Foça ve Manisa’da 4 Eylül Pazar günü 2 mağaza birden açarak Ege Bölgesi’ndeki toplam mağaza sayısını 48’e çıkardı. Yılsonuna kadar toplam 206 milyon TL yatırım yapmayı planlayan DeFacto, dünya genelinde 400 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

  Türkiye’nin lider hazır giyim ve moda markası DeFacto, global moda markası olma vizyonuyla yatırımlarına devam ediyor. Yurt içinde 306, yurt dışında 69 mağazası bulunan DeFacto, büyüme stratejisi kapsamında Ege Bölgesi’nde mağaza sayısını artırarak daha fazla moda severe ulaşıyor. 4 Eylül 2016 tarihinde İzmir Foça’da ve Manisa’da 2 yeni mağaza birden açan DeFacto, yılsonuna kadar 400 mağazaya ulaşma hedefi kapsamında Ege’de de yatırımlarını sürdürecek.

  Foça ve Manisa mağazalarıyla birlikte Ege Bölgesi’ndeki toplam mağaza sayısını 48’e çıkaran DeFacto, İzmir Foça Kasaba AVM’deki mağazasıyla yaklaşık bin metrekare alanda, Manisa’daki Mustafa Kemal Paşa Caddesi’nde ise bin 300 metrekarelik mağazasında, dünya trendlerine göre hazırlanan koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor.

  Ateş: Ege Bölgesi DeFacto için öncelikli yatırım alanı olmaya devam edecek.

  Ege Bölgesi’nin hem ticari yapısı hem de yenilikleri destekleyen tüketici profili sayesinde Türkiye ekonomisinde itici güç olmaya devam ettiğini söyleyen DeFacto Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İhsan Ateş, Ege’ye ve Egelilere hizmet vermeye ve yeni yatırımlar yapmaya devam edeceklerini belirtti. Manisa ve Foça mağazaları ile Ege Bölgesi’nde 48 mağazaya ulaştıklarını söyleyen Ateş sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’de 306 yurtdışında ise 69 mağaza ile müşterilerimize ulaşıyoruz. Ege’deki yeni mağaza açılışlarımızla toplam mağaza sayımız 377’ye ulaştı. 2016 yılı sonuna kadar 206 milyon TL yatırım yapmayı ve toplam mağaza sayımızı 400’e çıkarmayı hedefliyoruz. Kurulduğu andan itibaren kısa süre içinde Türkiye’nin lider hazır giyim ve moda markalarından biri olmayı başaran DeFacto, ulaşılabilir modada bir dünya markası olmak için emin adımlarla ilerliyor. Artık daha yaygın olarak hizmet vereceğimiz Ege Bölgesi de öncelikli yatırım alanlarımız arasında olmaya devam edecek.“
  19 Eylül 2016
  #1
 2. DeFacto, Ege’de yatırıma devam ediyor Cevapları

soru sor

DeFacto, Ege’de yatırıma devam ediyor