Dayanıklı paslanmaz hava kilidi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, kalitelisiteler üyesi tarafından 7 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır. Dayanıklı paslanmaz hava kilidi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Web site adresi: Sultan.com.tr
  Web site konusu: Hava kilidi, depolama sistemleri, transfer sistemleri

  Hava kilidi nedir? Pnömatik sistemlerde silo, siklon ve mikser gibi yerlerden malzemenin alınarak boşaltıldığı bölgeler arasındaki hava akışını engelleyip ürünün rahat bir şekilde akışını sağlayan hava kesiciye hava kilidi adı verilmektedir. Hava kilidi dozajlayıcı, silo altlarında oransal boşaltıcı olarak da kullanılabilmektedir.

  [​IMG]

  Her alanda olduğu gibi, hava kilidi üretimi yapan firma arayışları olan kişiler de öncelikle firmanın güvenilir olup olmadığını kontrol etmektedir. Sultan makina, dayanıklı hava kilidi üretim firmaları arasında hizmet veren en güvenilir firmalardan bir tanesidir. Sultan.com.tr üzerinden hizmet veren Sultan Makina San. Tic. Ltd. Sti İmalatını yaptığı endüstriyel tip hava kilitleri her çeşit proseste çalışacak rotor ve gövde seçeneklerine sahiptir. AISI 304- AISI 316 başta olmak üzere Kimya, Maden ve Gıda gibi sektörlerde kullanılan hafif, orta ve ağır himet tipi modelleri ile Türk sanayicisinin hizmetindedir.

  Hava Kilidi-Hücre Tekeri ST37,ST 52,Özel Alaşımlı Sanayi dökümleri, NiHard , Karbon çelik ve AISI-304 AISI-316 Paslanmaz olarak üretilmektedir. Hücre Tekeri Yataklama tipleri, sızdırmazlık elemanları salmastra,mekanik salmastra, keçe ve yine prosese göre farklılık gösterilmektedir. Hava Kilidi Hücre Tekerlerinin iç Rotorlar bıçaklı, Yuvarlatılmış tip, Ayarlanabilir kanatçık tipli, Sıyırcılı, Polyamid... Vs gibi tamamı ile uygulanacak proses ile ilgili olarak sayısız değişiklikler gösterebilir. Bu değişikliklerin biri de hava kilidinin kullanılacak malzemenin granül yapısı ve yapısıyla ilgili olarak giriş tipidir.

  Hava kilitleri kaplama tipi olarak teflon, seramik, pp, ıslah çelikleri – polimerler olarak değişkenlik gösterebilir. Hava kilidi ile ilgili daha detaylı bilgileri sultan.com.tr 'de bulabilirsiniz. Hava kilidi imalatı, hava kilidi üretimi yapan firmalar ve paslanmaz hava kilidi gibi konularda arayış içerisindeyseniz eğer kaynakta yer alan siteye giriş yapabilirsiniz.

  Bunun yanı sıra başta gıda olmak üzere plastik, ilaç, kimya sanayilerinde de kullanılan her çeşit toz granül yapıdaki malzemelerin bir noktadan farklı bir x noktaya ulaşımını sağlayan yön klapesi uygulamaları konusunda uzman sultan.com.tr 'yi tavsiye ederiz. Sultan makina yönlendirme valfi, multiport uygulamaları gibi konularda da beklentilerinizi karşılayacak olan ürün ve çözümlere sahiptir.

  Kaynak: Sultan makina
  7 Ağustos 2016
  #1
 2. Dayanıklı paslanmaz hava kilidi Cevapları

soru sor

Dayanıklı paslanmaz hava kilidi