Damatların Özel Tercihi Slim Fit Takım Elbiseler

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, Sibel Çiçekçi üyesi tarafından 27 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Damatların Özel Tercihi Slim Fit Takım Elbiseler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Slim fit takım elbiseler, diğer modellere göre vücudu daha çok sarar. Gençler ve orta yaşın altındaki erkekler ise fit görünmek istedikleri için bu tarz takımları tercih etmektedirler. Damatların özel tercihi slim fit takım elbiseler, talep arttığı için birbirinden farklı markada mevcuttur. Bu tür modellerde gömlek ve ceket vücuda tam oturur. Pantolonun paçaları ise diğer modellere göre daha dardır. Özel günlerde ya da düğünlerde, slim fit takım elbiseler en kurtarıcı parçalar arasında gösterilir.

  Daha Dar Ve Vücuda Oturan Kesimler

  Regular fit modellerin aksine slim fit takım elbiseler vücuda tam oturur. Bu tür modeller, geniş omuzlu erkekler açısından avantajlıdır. Damatların özel tercihi slim fit takım elbiseler, birbirinden farklı renk seçeneğinde oluşturulduğu için kullanılacak ortama göre farklı tercihler yapılabilir.

  • Takım elbiselerin slim fit olması, daha spor bir şıklık oluşturulmasına katkı sağlar.

  • Ceket, pantolon ve gömlek dar olduğu için spor ayakkabılar ile kullanmak daha kolaydır.

  • Takım elbise giymek zorunda kalan ancak spor kıyafetleri tercih edenler, bu tür slim modeller ile kendilerini daha iyi hissedebilirler.

  • Fiyatları ise markalara göre değişiklik göstermek ile birlikte herkesin bütçesine hitap eder.
  Yalnızca takım elbiseler değil son dönemde damatlık modelleri de erkeklerin beğenisini toplayabilmek adına slim fit olarak hazırlanmaya başlamıştır. En modern slim fit damatlık ve takım elbise modelleri için https://shop.sarar.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
  27 Haziran 2018
  #1
 2. Damatların Özel Tercihi Slim Fit Takım Elbiseler Cevapları

soru sor

Damatların Özel Tercihi Slim Fit Takım Elbiseler