Daha İyi Bir Seks İçin 7 Tüyo

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, kadincomtc üyesi tarafından 26 Ağustos 2017 tarihinde yazılmıştır. Daha İyi Bir Seks İçin 7 Tüyo hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Cinsel hayat insanoğlunun temel ihtiyaçları arasındadır. Mutsuz partnerlerin çoğunun temelinde cinsellik konusu öne çıkmaktadır ki evlilikler bile bitebiliyor. Eğer ki partnerinizle karşılıklı olarak, monoton ve isteksizlik girdiyse araya, daha iyi bir seks için 7 tüyo ile kaybettiğiniz tutku ve isteği geri kazanabilirsiniz.
  Düşüncelerinizi Paylaşın
  [​IMG]

  En çok yapılan hatalardan birisi de partnerinizin sizden ne istediğidir. Şöyle ki bencil davranan partner her zaman kendi mutluluğunu ister ve karşısındakini düşünmez bu da isteksizliğe yol açar. Karşılıklı olarak birbirinizden isteklerinizi paylaşmanızı ve ona göre hareket ederseniz, iki tarafta mutluluğu yakalayacaktır.


  Ona Sinyaller Gönderin
  [​IMG]

  Partnerinizi çok istediğiniz zamanlarda cesur elbiseler giyerek ya iç çamaşırı giymeyerek ona ne istediğinizi belirtin, bu onu baştan çıkartmaya yetecektir.

  Yatak Odanızı Hareketlendirin
  [​IMG]

  Yatak odanız sadece size özel olduğu için, renkli yastıklar sizi baştan çıkaracak eşyalarla doldurabilir ve o anı doya doya yaşayabilirsiniz. Ama en çok odanın içerisinde güzel koku kullanmayı unutmayın.

  Yaramazlık Etmeyi Unutmayın
  [​IMG]

  Biraz yaramazlık edinin. Hoşunuza giden fantezileri bulun ve yetişkin oyuncakları alarak biraz daha hareketlenin ve çok mutlu olacaksınız emin olun.

  Farklı Pozisyonlar Deneyin
  [​IMG]

  Klasik olarak kullandığınız pozisyonların yerini artık yenilerine bırakma vakti çoktan geldi. Yeni pozisyonlar deneyerek tutkunuz artmalı ve gerekirse ufak bir heyecan için, bir kutunun içerisine en sevdiğiniz pozisyonları yazıp içinden rast gele seçimler yapabilirsiniz.

  Bırakın Sizi Duysun
  [​IMG]

  Kendinizi tutmaya, ses çıkarmamaya, nefesinizi tutmaya özen gösterdiğiniz kadar partnerinize güzel sözler de söylemeli ve yapmadığınız şeyleri yapmalısınız. Hem kendinizi hem partnerinizi mahrum bırakmayın.

  Rahat Olun
  [​IMG]

  Bir şey olacak korkusuyla iki tarafta zevk alamadığı gibi sonu hüsran olur. Birbirinizin kollarında gayet rahat olun ve samimiyeti eksik etmeyin.
  26 Ağustos 2017
  #1
 2. Daha İyi Bir Seks İçin 7 Tüyo Cevapları

soru sor

Daha İyi Bir Seks İçin 7 Tüyo