daha dayanacak gucum kalmadı:(:(:(:(:(:(

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, qadeh3 üyesi tarafından 9 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır. daha dayanacak gucum kalmadı:(:(:(:(:(:( hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. 10. sınıfa gecmıstım fakat okulumu ortamı kotu oldugu ıcın degıstırmıstım nevse okulun ılk gunu yenı okul yenı ortam demektır.sınıfa gırdım dılara dıe bı kız vardı ılk goruste ask demeyecegım buna her gordugumde sevıodum...

kıza baya alıstım fakat kızın sevgılısı vardı bnde serefsızlık olmasın dıe açılmadım ama kız bana cıddı cıddı bakıodu baya bakısıyoduk neyse aradan 1 2 ay gectı kızı baska erkekle gormeye dayanamıyodum artık kac defa sevdıgımı kıza solemek ıcın hazırlansamda vapamadım oylece kaydı elımden kız gozlerıme bakıodu ama keske hıc o okula gıtmeseydım neyse ben okulumu degıstırdım tekrar sınıf grubundan numarasını kaydetmısdım keake kadetmesedım 1 kac gun gectı ben kendıme kızdım elımden oylece gıdıyodu kız aradım sevdıgımı soledım kızda benı sevıyomus ama ıkımızde ordam yuzunden bırbırımıze soylemıyoduk kız agladı kapadım telı bende agladım neyse guvendıgım bı arkadasıma kıza yazdıgım mektupu verdım.cocuk mektupu verıdını soledı tesekkur ettım ...

bırkac gun gectı hala bı cevap yoktu arkadasımı aradım (arkadasım dılara'mın sınıfında) kız neden cevap vermedı dıye sordum keske hıc aramasaymısım keske hıc telefonum olmasaymıs dılaram ıntıhar etmıs daha gozlerıne bakarken bıle sakındıgım kız artık yoktu ıcım parcalandı gecelerce agladım gecelerce kafamdakı ıntıharlara sabrettım dayanabılırmıyım bılmıyorum .....

bılıyorum kı bazılarınız bunun uydurma oldugunu dusunecektır bılıyorum cok kısa ve detaysız oldu ama bu kadarı bıle yazarken gozlerım musluk mısalı akmaya devam edıor...:pri:
    9 Aralık 2019
  2. daha dayanacak gucum kalmadı:(:(:(:(:(:( Cevapları

3. Rec0

Rec0 Yönetici

ALLAH Sabır Versin Diyecek Bişe Bulamıyorum...

artık yalnızlığı bile çok seviyorum sırf onun eseri diye.

Cennetin Fragmanıydı Sanki Bana Gülümseyişin..!!

"Kelimeler Kifayetsiz Kalmaz Aslında, Sadece Însanlar Yazamazlar Yutkunduklarını"..
    13 Aralık 2019
soru sor

daha dayanacak gucum kalmadı:(:(:(:(:(:(