Crysis kasma sorunu acil yardım !

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, YaqOo55 üyesi tarafından 25 Eylül 2011 tarihinde yazılmıştır. Crysis kasma sorunu acil yardım ! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar geçende crysis 1 cd'si aldım pcye yükledim ve oynadım her zamanki gibi kasma sorunu çıktı ortaya bunu nasıl çözüceeem [kahretsin] İşletim sistemim şu arkadaşlar buyrun ezik ama D:

Windows XP sp2

AMD Athlom 64 X2 DUAL

Core Processor 4000+

2.10 Ghz

Ram 960 MB [ARKADAŞLAR BU SORUNUMDA VAR RAMIMA NOLDUYSA OLDU KASAYI FORMATA VERDİM 3.5 MB RAM GİTTİ]
    25 Eylül 2011
  2. Crysis kasma sorunu acil yardım ! Cevapları

3. Nasıl Yüklendiğine bile şaştım crysıs gibi oyunu :)
    28 Eylül 2011
  4. BİLİORM :muahaha::muahaha:
    29 Eylül 2011
  5. Cevap zaten açık.Sistem özelliklerin yetmiyor.Arkadşımızın dediği gibi.
    30 Eylül 2011
  6. ÇILDIRCAM RAM FİYATLARINI DA BİLMİORM [kahretsin]
    1 Ekim 2011
  7. Arkadaşım Crysis i Destekleyemeyen Sistemlerde Zorla Oynamaya Kalkarsan Bilgisayarının En Basitinden Çökmesine Neden Olursun. Sonrasında Ram Kitlenmesi Aşırı Isınma Ne Bileyim Bir Ton Dert Yani. Sen Bilgisayarı Modifiye Edeceğine Al Gitsin Birtane.
    19 Ekim 2011
  8. Bir şey daha eklemek istiyorum...Arkadaşımızın dediği gibi oyuna girmeye çalışman bile saçma.Oyunu 600'lerde ekran çözünürlüğüyle bile oynayamazsın.Sen oyunun menüsü açıldığına dua et...
    28 Ekim 2011
  9. Zaten bilgisayarın kasası patladı :D
    29 Ekim 2011
  10. eğer sorun açıklandıysa bilmem ama benim düşüncem crysis 1 2 kadar fazla güç istemez 512 ram nvidia phsc service pack 2 crysis 2 dede çok güç ister eğer oyun içinde oyun takılıyo yada atıosa grafik ayarlarından ekran büyüklüğünü ve gereken grafik gücünü azaltın bilgiler için teşekküre gerek yok eğer verebilirseniz +rep
    3 Kasım 2011
  11. Tercüme ????
    7 Kasım 2011
soru sor

Crysis kasma sorunu acil yardım !

Alakalı Aramalar:

1. crysis warhead kasma sorunu çözümü

,
  2. crysis 1 kasma sorunu

,
  3. crysis kasma sorunu

,