"Çok süper bir andı benim için"

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 7 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. "Çok süper bir andı benim için" hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Cuma namazındaki atmosferi çok iyi bulduğunu belirten Fenerbahçe'nin yeni transferi sarı-lacivertli taraftarların da futbolu ve takımlarını çok sevdiklerini belirtti  Fenerbahçeli futbolcular Cuma namazı kıldı. Düzce'nin Kaynaşlı Ilçesine bağlı Bıçkıyanı Köyü Camii'nde Cuma namazına giden sarı-lacivertli oyunculara cami çıkışında büyük ilgi gösterildi.

  Fenerbahçeli futbolculardan 2. Kaptan Mehmet Topal, Alper, Şener, Aatıf, Salih, Ertuğrul, Ramazan ve genç kaleci Tarık Çetin namaz sonrası taraftarların fotoğraf çekimi ve imza isteklerini kırmadılar.

  BEŞİKTAŞLI TARAFTAR TOPAL'DAN İMZA İSTEDİ

  Fenerbahçeli taraftarların yanı sıra Beşiktaşlı bir taraftar da Mehmet Topal'a yanaşarak imza istedi. Siyah Beyazlı taraftar Topal'dan imza alırken Fenerbahçeli futbolcuya hayranlık duyduğunu söyledi.

  DİRAR , DHA'NIN SORULARINI YANITLADI

  Bu arada Müslüman bir ülkede Cuma namazı kılmaktan son derece keyif aldığını söyleyen Nabil Dirar, DHA'nın sorularını yanıtlayarak; "Çok süper bir andı benim için. Çok etkileyici ambians vardı. Türkiye'de ilk kez camiye gitmek ve Cuma namazı kılmak nasip oldu. Evet İlk kez geldim ama son kez de olmayacak" dedi.

  Fenerbahçeli taraftarların kendisine olan ilgisi karşısında ise Dirar şöyle konuştu:

  "Onlar harika, futbolu çok seviyorlar. Bizden sürekli fotoğraf istiyorlar, imza istiyorlar, bize yakın olmak istiyorlar. Bu destek bize güç verecek"
  7 Temmuz 2017
  #1
 2. "Çok süper bir andı benim için" Cevapları

soru sor

"Çok süper bir andı benim için"