CİNSEL YAŞAMIN ÖNEMİ

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, elem26 üyesi tarafından 8 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. CİNSEL YAŞAMIN ÖNEMİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. CİNSEL YAŞAMIN ÖNEMİ

  Kadın olsun erkek olsun bir insanın dünyada yaşayacağı en güzel zevk cinsel beraberliktir. Nasılki bir insanın yemeye-içmeye-dinlenmeye ihtiyacı olduğu gibi cinselliğede ihtiyacı vardır. Zamanı gelince hormonlar bu isteği insana hissettirir. Cinselliği güzel bir yemek gibi düşünmek lazım, sevdiğin kişi ile evlendiğin zaman yaşanırsa tadından yenmez, gayrimeşru bir şekilde evlilik harici yaşanması birçok sıkıntıyı beraberinde getirir.

  Cinsellik hakkında şu yazdığım bilgilere dikkat edilirse doğru ve güzel bir cinsel hayat yaşanır, aksi pişmanlık, sıkıntı ve problemler meydana getirir.

  Kızların 17 yaşına gelmesi evlilik zamanlarının gelmiş olması demektir, erkeklerde bu yaş iş sahibi olmayla alakalıdır. Bir erkek ev geçindirecek bir işe sahipse evlenmelidir. Ergenlik dönemiyle beraber erkeklerde cinselliği vücutlar arzulamaya başlar, normal yollardan giderilmeyen cinsellik anormal yollardan giderilmeye çalışılır. Evlilik yaşını geciktirmemek lazım, ne kadar geç evlenilirse cinsel ve psikolojik problemler o kadar artar. Cinsellik erkeğide kadınıda koruyan bir kalkan gibidir. Bir erkek ile bir kadın bir elmanın yarısı gibidir, evlenince ancak tamamlanır, evlenmemiş her kadın ve erkek eksiktir ve bu eksikliği hissederler.

  Cinsellik sizin ve eşinizin arasında yaşanması gereken bir süreçtir. Kirlenmemiş akıl ve vücutlar ile yapılan cinsellik en güzelidir. Cinselliği eşlerin birbirinde tanıması, öğrenmesi ve birbiri ile tatmin olması en güzelidir. Eşinin haricinde cinsellik yaşamış kişiler eşleri ile tatmin olamazlar, sürekli olarak gözü başka kişilerde olur. Eşi ile başkalarını kıyaslar, önceki yaşadığı cinsellikler aklına gelir. Kendini şanslı veya şansız görme duygusu yaşarlar. Bir insanın kendine yapacağı en büyük kötülük eşinin haricinde biri ile cinsel beraberlik yaşamasıdır, bunun zararlarını bir ömür boyu görür ve asla mutluluğu yakalayamaz.Eşler cinselliğe başlarken önce söz ile birbirlerini tahrik edip cinselliğe hazırlamalılar, sonra öpüşerek devam etmeli, peşinden okşama-temasta bulunarak cinsellik doruğa çıkarılmalı son olarak organların birleşmesi olmalı. Birleşmeden önceki bölümlere önsevişme denir, önsevişme ne kadar uzun olursa kadınların orgazm olması o kadar kolay olur. Kadınlar önsevişme olmadan asla orgazm olamazlar. Bazen önsevişme ile bile orgazm olabilirler. Kadınlar ortalama iki-üç haftada bir orgazm olsa yeterli olabiliyor. Erkeklerde erken boşalma sık rastlanılan bir durum olduğu için kadınlar orgazm olamayabilirler, bunun içinde önsevişmeden sonra erkek mutlaka prezarvatif takmalıdırki eşini orgazma ulaştırabilsin. Normal zamanlarda kullanmasada olabilir fakat eşini orgazma ulaştırabilmesi için kullanmasında yarar var.
  www.estrogenolit.net
  sipariş ve bilgi için bizi arayabilirisiniz.
  0533 131 17 76
  8 Aralık 2016
  #1
 2. CİNSEL YAŞAMIN ÖNEMİ Cevapları

soru sor

CİNSEL YAŞAMIN ÖNEMİ