ÇİĞDEM'DE CORONA GÜNLERİ

İsimli konu WH 'İstek ve Şikayetleriniz' kategorisinde, beneroz üyesi tarafından 29 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır. ÇİĞDEM'DE CORONA GÜNLERİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Merhaba,
    Yaşadığımız olağanüstü durumun düşündürdüklerini belgelemek adına burada bir forum açıyoruz. Lütfen aklınıza gelenleri, neler yaptığınızı buraya yazınız.
    Neler olabilir?
    • Bu salgın bize yaşattıkları, salgın sonrası yaşama bakışımızda nelerin değişebileceği, olumlu, olumsuz yönleriyle,
    • Salgında neler hissediyorsunuz, salgının getirdiği olumlu olumsuz getiriler neler
    • Devletten, toplumdan beklentileriniz
    • ...
    • ...
    29 Mart 2020
  2. ÇİĞDEM'DE CORONA GÜNLERİ Cevapları

3. 29 Mart 2020
  4. Bu salgın bana dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Normal yaşama döndükten sonra dayanışmayı artıracak etkinliklere önem vermemiz gerekiyor.
    29 Mart 2020
    emreyuksel91 bunu beğendi.
  5. Bu salgın bana dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Normal yaşama döndükten sonra dayanışmayı artıracak etkinliklere önem vermemiz gerekiyor.
    29 Mart 2020
  6. Bence en az 3 sene hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Eskisi gibi gönül rahatlığıyla bir yerde dostlarla oturuğ rahat rahat birşeyler yiyip içemeyeceğiz en azından. Malesef...
    13 Mayıs 2020
  7. Rec0

Rec0 Yönetici

Bu salgın bana dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Normal yaşama döndükten sonra dayanışmayı artıracak etkinliklere önem vermemiz gerekiyor.
    13 Mayıs 2020
  8. Farkındalığı artırdı, böyle olağanüstü durumlarda nasıl davranmamız gerektiğini öğretti, temizliğin ne kadar iyi bir şey olduğunu bize bir kez daha gösterdi, algıda seçiciliğimiz arttı. Bu pandemiden sonra normal hayata geçsek bile hep bir şüpheyle yaşayacağımızı gösterdi...
    18 Mayıs 2020
    Rec0 bunu beğendi.
  9. Rec0

Rec0 Yönetici

Düşüncelerinizi Forumla ve bizlerle payLaştinIz için teşekkür ederiz aynen dediniz gibi size katiliyorum.
    22 Mayıs 2020
soru sor

ÇİĞDEM'DE CORONA GÜNLERİ