Cicim aylarında yapılan hatalar

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 19 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Cicim aylarında yapılan hatalar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Evliliğin ilk zamanları ve balayı geçtikten sonra çiftlerin düşmemeleri gereken hatalar...PARA: Yeni evli çiftler için önemli bir konu.
  Üzerinde anlaşılamadığında boşanmalara neden olur. Eğer birkaç yıl içinde ev almak istiyorsanız para daha çok önem kazanır. Parayı değerlendirme ve birikim konusundaki düşüncelerinizi konuşun. Geleceğinizle ilgili para planlaması yapın.

  ARKADAŞLARDAN UZAKLAŞMAK:

  Evlendikten sonra çoğu çift arkadaşlarını ikinci plana atar. Başarılı evliliklerde arkadaşlarınızı, çevrenizi hayatınızda tutmalısınız. Arkadaşlardan uzaklaşma yeni evliyken gelmemelerini istememe evlilikle ilgili onları zorlama, eşinizin her zaman yanınızda olmasını isteme gibi şekillerde baş gösterir. Arkadaşlarınızın sizden uzaklaşmaması için hep beraber vakit geçirebileceğiniz keyifli ortamlar oluşturun.

  KİLO ALMAK:

  Yeni evliler balayından sonra azar azar kilo almaya başlar. Birbirinizin kilo hedeflerine saygı duyarak beslenme ve egzersiz planı yapmanız, kilo almadığınız zaman kendinizi ödüllendirmeniz ya da birbirinizi motive ederek cesaretlendirmeniz yeterli olabilir.

  EBEVEYNLERİN KARIŞMASI:

  Öncelikle yeni kurduğunuz birliktelikle ilgili sınırlarınızı iyi çizin. Eşinizin ailesinin hatalarından ötürü onu suçlamayın. Ailenizle ilgili başkasından duymak istemeyeceklerinizi başkasına söylemeyin. Evliliğinizle ilgili sırlarınızı ailenizle paylaşmayın.

  BEBEK SAHİBİ OLMA TAKINTILARI:

  Yeni evliler bebek sahibi olma konusunda çok düşündükleri için yaşamlarından zevk almayabilirler. Çoğu çift evlendikten 3 yıl sonra bebek sahibi olmak ister. Evliliğin ilk zamanları bebek için erken olabilir. Bu durumda ilişkinize odaklanmalısınız. Aynı evde olmanın keyfini çıkarın, bebek için uygun zamanı belirleyin.
  19 Mart 2012
  #1
 2. Cicim aylarında yapılan hatalar Cevapları

soru sor

Cicim aylarında yapılan hatalar