CHP'den, Kılıçdaroğlu'nun seslendirdiği animasyon

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. CHP'den, Kılıçdaroğlu'nun seslendirdiği animasyon hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  CHP Genel Merkezi tarafından hazırlanan 'Atatürk' konulu animasyon çizgi film, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Twitter adresinden yayınlandı.

  Kılıçdaroğlu'nun seslendirdiği animasyonda, içinde bulunduğu günler 'karanlık günler' olarak değerlendirilerek, Türkiye'nin tek umut ışığının yine Atatürk çizgisine dönmek olduğu vurgulanıyor.

  Tarkiye'de anayasa değişikliği tartışmaları sürerken, CHP Genel Merkezi tarafından 'Atatürk' konulu bir animasyon hazırlandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seslendirdiği animasyon çizgi filmi, Kılıçdaroğlu'nun Twitter adresinden yayınlandı. Kılıçdaroğlu imzalı, 2 dakika 45 saniyelik çizgi filmde, İzmir Marşı yeniden yorumlandı. Cumhuriyet'in ilanıyla birlikte yaşanan umut dolu ve güzel günlerin anlatıldığı animasyonda, içinde bulunduğumuz günler 'karanlık günler' olarak eleştirilerek, Türkiye'nin tek umut ışığının yine Atatürk çizgisine dönmek olduğu vurgulanıyor. Film, "Bizler Mustafa Kemal'in çocuklarıyız. Bir gün bile tereddüt etmeden onun çizdiği yoldan gidenleriz. Allah'ından utansın o yoldan geri dönenler diyenleriz. Bizler istiklalimizi ve Cumhuriyetimizi korumayı birinci vazife bilenleriz" sözüyle bitiyor.
  11 Ocak 2017
  #1
 2. CHP'den, Kılıçdaroğlu'nun seslendirdiği animasyon Cevapları

soru sor

CHP'den, Kılıçdaroğlu'nun seslendirdiği animasyon