Cerrahi Beyin Pedi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 18 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır. Cerrahi Beyin Pedi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Günümüzde %100 kalite ve doğal liflerden üretilen Cerrahi Beyin Pedi birçok özelliği ile dikkat çekmektedir. Cerrahi operasyonlarda kullanılan ve sıvı emilimlerinde de tercih edilen bu ürünlerin özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

  İlk olarak yüksek emicilik kapasitesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık %63 oranında yüksek sıvı emiş kapasitesi bulunur. Temas ettiği yüzeye yapışmama özelliği de en çok tercih edilen durumlardan biridir. Yüksek emicilik kapasitesinden dolayı alt kısımdaki dokuyu uzun süreler nemli tutmakta ve pedlerin her iki yüzeyi de temas ettiği bölgeye yapışmamaktadır. Cerrahi Beyin Pedi ayrıca ideal bir yumuşaklığa sahiptir. İstenilen her pozisyonda stabil kaldığı gibi adaptasyon ve esneklik de sağlar. Bu özellikleriyle birlikte uygulama öncesinde nemlendirilmesi de gerekmiyor. Kuru durumlarda bile bu özelliklerin tamamını sizlere sunar. Cerrahi beyin pedleri ayrıca yüksek stresli çalışma alanlarına rahatlıkla uygulanabilmektedir. Doku ve çevresine nemlendirilerek daha kolay bir uyum sağlama özelliği de bulunuyor.

  Cerrahi Beyin Pedileri, takip ipleri sayesinde de özel tekniklerle sabitlenebilmektedir. Bu yüzden kolay bir şekilde ayrışmaz ve kullanımda kolaylık sağlar. Uygulama sırasında takip ipleri de cerrahi aletlere yapışmayan özelliktedir ve elektriklenmeye de sebep olmaz. Piyasada satılan ürünlerin tek bir paketi içerisinde 10 adet ped bulunuyor. Güvenli kullanım sağlayan özelliği ile birlikte ped üzerinde röntgende görülebilir bir etkiye sahiptir. Takip ipi sayesinde de kolayca tespit edilip alınabilmektedir. Bu takip ipinin pot yapmaması ve kabarık kalması için özel bir metot uygulanmıştır. Tüm pedlerde ayrıca röntgende görünmeyi sağlayan mavi şerit bulunuyor. Oldukça sterildir ve kirlilikten korunmalıdır. Gama ışınları ile steril edildikleri ve poşetlerin içinde kirlilik önleme poşetiyle sunulmaktadır.

  Merkezi sinir sistemi operasyonları için özel olarak üretilen bu pedler atravmatik ve yumuşak dokuludur. Herhangi bir tüylenme ya da lif bırakma durumu söz konusu değildir. Farklı kullanımlar için iki hammaddeden üretildiğini de söyleyebiliriz. Tüm bu özellikleri ile birlikte cerrahi beyin pedlerinin artık operasyonlarda rahatlıkla kullanıldığını ve çok kullanışlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. %100 kaliteli ve doğal liflerden üretildiği de unutulmamalıdır.


  Ürünleri incelemek için : http://www.medikokim.com/cerrahi-beyin-pedi
  18 Ocak 2016
  #1
 2. Cerrahi Beyin Pedi Cevapları

soru sor

Cerrahi Beyin Pedi