Cep Telefonu Markaları

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 7 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. Cep Telefonu Markaları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Telefon piyasası son yıllarda çıldırmış gibi yeni modeller üretmek durumunda. Sürekli piyasaya yeni cep telefonu markalarıçıkıyor. Ben paraya kıyıp en iyisini almak istiyorum mu diyorsunuz. Peki, en iyi cep telefonu marka ve modelleri hangileri?

  Son yıllarda Iphone ' nun kilit bir müşteri kitlesi var. Gerçekten kaliteli marka olan apple çok iyitelefonlar üretiliyor. Özellikle özgün olması çok tutuluyor. Kendine özgü, farklı ve hoş tasarımları ile sizi kendisine çekiyor. Şu anda Iphone 6 plus çok tutulmuş durumda. Iphone ' nun en geniş ekranlı telefonu.

  Iphone' na em büyük rakip samsung markası . Çok fazla model piyasaya sürmesi dezavantaj bence ama herkese ve keseye uygun telefon bulabiliyorsunuz. En iyi modeli ise galaxy note 5 serisi.

  İyi telefon olarak tüm cep telefonu markaları arasında Sony Xperia zaten hep seçici ve özel telefonlar üretiyor. Dış görünüşü sade ama çok özellikli telefonlar üretiyor.


  http://mobilkanal.com/tum-cep-telefonu-markalari/
  7 Şubat 2016
  #1
 2. Cep Telefonu Markaları Cevapları

soru sor

Cep Telefonu Markaları