Cenk Renda: "Seyircimizle beraber zafere ulaşacağız"

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Cenk Renda: "Seyircimizle beraber zafere ulaşacağız" hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Menajeri Cenk Renda, Turkish Airlines Euroleague 20. haftasında karşılaşacakları Galatasaray Odeabank karşısında taraftarlarımızla birlikte zafere ulaşacaklarına inandığını belirtti.

  Galatasaray Odeabank maçıyla ilgili Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Cenk Renda, “Galatasaray’ın Euroleague’de iddiası yok fakat Fenerbahçe-Galatasaray derbileri her zaman kaliteli ve güzel olmuştur. Yarın zor bir maç olacak. Kağıt üstünde çok üstün olsak da sahada değişiyor ve hepimiz bunun bilincindeyiz. Zaten bu sezon Galatasaray’la oynadığımız hem lig hem Euroelague ilk devre maçını kazandık. Güzel oynadık ve onlara üstünlük kurduk. Yarın bunun devamını getireceğimize inanıyorum. Güzel bir tempo yakaladık. Sakatlarımız da yavaş yavaş iyileşiyor. Güzel basketbol oynuyoruz. İstenilen seviyeye de ulaştık. Bütün takım yarınki maçı kazanıp burada seyircimizle beraber zafere ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

  Taraftarımızın, takımı yalnız bırakmayacağına inandığını da sözlerine ekleyen Renda, taraftarlarımıza şu sözlerle çağrıda bulundu: “Zaten herkes tüm sene bu maçı bekledi. Taraftardan şöyle bir şey ricada bulunuyoruz; provakasyon illa ki olacaktır. Euroleague maçı olduğu için yabancı hakemler nasıl olsa bilmiyorlar, küfür vs. olabilir fakat Euroleague’in Türk temsilcileri var ve onlar rapor tutuyorlar. Bunlar kulübümüz açısından tehlike teşkil eder. Biz işimize bakalım ve basketbol oynayalım. Güzel ev sahipliği yaparak buradan galibiyetle ayrılalım. Güzel bir derbi müsabakası olsun ve taraftarımızla beraber zaferi kutlayalım.”
  25 Ocak 2017
  #1
 2. Cenk Renda: "Seyircimizle beraber zafere ulaşacağız" Cevapları

soru sor

Cenk Renda: "Seyircimizle beraber zafere ulaşacağız"