Cenk Eren: Kayahan’ın varisi benim

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Cenk Eren: Kayahan’ın varisi benim hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  ANTALYA'da konser veren Türk Pop Müziği'nin sevilen isimlerinden Cenk Eren, "Kayahan'ın varisi benim" iddiasında bulundu.

  Cenk Eren, Antalya'daki bir alışveriş merkezinde düzenlenen 'Dünya Kadınlar Günü' etkinliğinde hayranlarıyla bir araya geldi. Sevenleri, etkinlikte sevenleri sanatçıya büyük ilgi gösterdi. Saatlar öncesinden AVM'ye gelerek uzun kuyruklar oluşturan Antalyalılar, Cenk Eren'le bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

  'Repertuvar- Tanju Okan Şarkıları' adlı albümüyle adından söz ettiren Cenk Eren, Ferdi Özbeğen şarkılarından oluşan bir albüm hazırladığını açıkladı. Soruları da yanıtlayan Cenk Eren, geçen yıl yaşama veda eden Kayahan'la ilgili, "Büyük usta Kayahan Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli müzisyenlerinden biriydi. Dürüst, pop müziğine çok emeği geçmiş bir sanatçıydı. Bana tavsiyelerde bulunur, yönlendirir, ağabeylik yapardı. Kayahan'ın varisi benim" diye konuştu. Bu sözler büyük alkış alıdı. Bir hayranının "Sabahlar Uzak şarkısını Kayahan'dan sonra en çok sizden dinlemeyi seviyoruz" sözleri, alkışla karşılandı.

  Gördüğü ilgiden çok memnun olan sanatçı, organizasyon sonunda "En kısa zamanda tekrar Antalya'ya geleceğim" diyerek sevenleriyle vedalaştı.
  14 Mart 2016
  #1
 2. Cenk Eren: Kayahan’ın varisi benim Cevapları

soru sor

Cenk Eren: Kayahan’ın varisi benim