Çelik Kapımın Anahtarını Kaybettim Ne Yapabilirim ?

İsimli konu WH 'Teknik Yardım' kategorisinde, damned25 üyesi tarafından 21 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır. Çelik Kapımın Anahtarını Kaybettim Ne Yapabilirim ? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Kapıların anahtarları kaybolmuşsa veya anahtar içeride kalmışsa bu konuda neler yapabileceğiniz hakkında sizlere kısa bilgiler vereceğiz. Her zaman bahsettiğimiz gibi 20 yıllık tecrübemizden yola çıkarak Çilingir'lik ve Anahtarcılık sektöründe en çok karşılaştığımız sorunlardan birisi. Bunun için endişelenmenize veya kapınıza zarar verecek fiil'lerden uzak durmanızı öneririz. Eğer öncelikle yakınlarda bir Çilingir firması var ise mutlaka profesyonel bir çilingir'den destek almanız gerekmektedir. Bu erişiminizde yok ise Öncelikle kapınızın sağından solundan kesici, delici, yırtıcı aletler yardımıyla kesinlikle kastırmamanızı öneririz.

Müşterilerimizin en çok yaptığı hatalardan biriside kapıyı tekme veya balta veya keser yardımıyla kilit'i kırma fikri. Kesinlikle bu çözüm çok yanlış bir çözümdür Eğer yanınızda Sihirbaz dediğimiz çilingir aparatı yok ise kapınızı açma imkanınız yok gibi. Pek Sihirbaz dediğimiz bu Çilingir aparatını nasıl kullanırım ?

Öncelikle aparatı kapıyla kilit arasındaki boşluğa doğru sıkıştırıp mutlaka yukarıya doğru çekmeniz gerekmektedir. Daha sonra diğer elinizin yardımı ile Kapıyı kendinize doğru çekerek Çekili olan kapınızı zarar vermeden açabilirsiniz.

Firmamız bu yönde çok hızlı ve pratik hizmet vermektedir. Kapı kilidiniz ister İto Kilit olsun ister Yale Kilit ister Hok kilit Hatta çelik kapınızın marka ve modeli ne olursa olsun hiç farketmiyor. Kullandığımız Teknoloji harikası Çilingir aparatlarımızla kapınıza zarar vermeden Açıp sizlere teslim ediyoruz. Sizde bu hizmetten faydalanmak için Lütfen Aşağıdaki Numaradan bizlere ulaşın.
    21 Kasım 2019
  2. Çelik Kapımın Anahtarını Kaybettim Ne Yapabilirim ? Cevapları

soru sor

Çelik Kapımın Anahtarını Kaybettim Ne Yapabilirim ?