....Cebinizdeki Windows....

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, Shady08 üyesi tarafından 25 Mayıs 2006 tarihinde yazılmıştır. ....Cebinizdeki Windows.... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Basit bir Windows Registry (Kayıt Defteri) hatası veya virüs bütün işletim sisteminizi çökertip sisteminizin bir daha açılmamasına neden olabilir. Ancak doğru hazırlanmış bir USB flaş sürücünüz varsa kurtuluş size cebiniz veya anahtarlığınız kadar yakındır. Ek olarak USB disk sizin için güvenli bir internet tarayıcısı veya virüs temizleme yazılımı da sunabilir. Hatta DVD yazma ve Ofis yazılımlarınızı da gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

  İhtiyacınız olan tek şey en az 256 MB kapasiteye sahip bir USB flaş disk ve Windows Kurulum CD'si. Bart PE Builder isimli yazılımı (ücretsiz) kullanarak Windows XP'yi ve diğer faydalı programları flaş sürücülere kurabilirsiniz (tabii kapasiteniz izin verdiği kadar).
  Küçük

  Bart Lagerweij'nin bedava yazılımı, PE Builder, Windows XP'nin asıl kurulum verilerini CD'den veya USB flaş diskten çalışabilmek üzere yoğunlaştırıyor. Windows'un bu yoğunlaştırılmış sürümü acil durumlarda bir PC'ye müdahale edebilmek için bütün araçları içinde barındırıyor. Hatta kurulum işlemi sırasında bu koleksiyona ortam yazma aracı Nero Burning ROM veya Ad-Aware SE Personal casus yazılım (spyware) temizleme paketleri gibi diğer programları da ekleyebiliyorsunuz.
  Alıntıdır...
  25 Mayıs 2006
  #1
 2. ....Cebinizdeki Windows.... Cevapları

 3. sagollllllllllllllll man
  29 Mayıs 2006
  #2
 4. :bravo: :bravo: :bravo:
  10 Haziran 2006
  #3
soru sor

....Cebinizdeki Windows....