ÇarŞi Bİttİ

İsimli konu WH 'Beşiktaş' kategorisinde, Demonwith üyesi tarafından 27 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. ÇarŞi Bİttİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu ''Çarşı'', kendini feshetme kararı aldı.
  ''Ligtv.com.tr'' adresli internet sitesinin haberine göre, ''Çarşı'' ile ilgili ''Asi Ruh'' belgeselinin Beşiktaş Kültür Merkezi'nde bu geceki galasında konuşan tribün lideri Alen Markaryan, ''Çarşı''nın, Beşiktaş'ın önüne geçtiği yönündeki eleştiriler ve türlü spekülasyonlardan yakınarak, ''Çarşı kendini feshetmiştir. Çarşı artık yok'' açıklamasını yaptı.

  Bu arada ''Çarşı'' grubunun resmi sitesi ''forzabesiktas.com''da, Alen Markaryan adına açıldığı belirtilen başlıkta da haberin doğru olduğu teyit edildi ve ''Kanallarda ve internet sitelerinde geçen haber doğrudur. Çarşı ismi bitmiştir'' ifadesi yer aldı.
  27 Mayıs 2008
  #1
 2. ÇarŞi Bİttİ Cevapları

 3. İsteyen istediğini söylesin ne ÇARŞI biter nede BEŞİKTAŞ.Çarşı herzaman varolacaktır kimsenin bitirmeye gücü yetmez
  28 Mayıs 2008
  #2
 4. dünyada duymak isteyeceğim son haberi şu anda okumaktan büyük dolayı büyük bir çöküntü yaşamaktayım ulaaaaaaaaannnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!

  valla şimdi siteye baktım doğru ulannnnnnnnnn
  28 Mayıs 2008
  #3
 5. ne kadar bitti deselerde bitmez bu sewdadan wazgeçersek allah belamızı wersin...
  28 Mayıs 2008
  #4
 6. çarşı bitti diyen alen markaryan ve onun yakın grubu ama çok doğru bir karar çünkü çarşı ismi beşiktaş'ın önüne geçti bu da öenmli değil herkes para alıyorlar diyor çarşı için eğer para alsaydı su an alen türkiyenin en zengin kişilerinden birisi olurdu çünkü öyle şeyşer yaptılarki dünyada tek olan olaylardı me sela bu durumu hiç hatırlamamak istiyorum ama beşiktaş-liverpool maçı 8-0 yenilsey dahi çarşı desteğini bırakmadı alen markaryan tam zamanında doğr ubir karar verdi böyle olsa dahi ÇARŞI ASLA BİTMEZ BİTEMEZ ne olursa olsun sadece etkinliği azalabilir ama türkiyede su an carsının bıttı denılmesıne rağme nturkıyede besıktas atraftarının sutuen gecebılecek bır taraftar yok beşiktas taraftarı takımına kufur etmez gol yeyınce ya da yenılınce defstegıne devam eder
  28 Mayıs 2008
  #5
 7. ÖlÜmÜne
  BeŞİktaŞ Alayina ÇarŞi
  28 Mayıs 2008
  #6
 8. Bu grubu birkkaç kişi kurmuştur fakat 1 kişi bu grubu kafasına göre kapatamaz.Yıldırım Demirören diyebilirmi,Biz başarısız oldu beşiktaşı kapatıyoruz??E ÇARŞI Alen makaryan tarafından kapatılsa dahi başka bir grup aynı isimle devam eder de ipsiz sapsız kişiler tarafından ÇARŞI heryeri birbirine katan vahşi kişiler tarafından sürdürülürse ozaman Çarşının 25yılı aşkın süresince yaptıkları heba olacak ozaman çarşı beşiktaşın önüne geçmiş olacak.Ha bence gitmesi gereken kişiler var ama çarşıyı kapatmak değil.Kimler gidicek onuda söyliyim Serdar bilgi gibi bir başkanı küfürlerle gönderip Yıldırım demiörenin her tğüürlü saçmalığına göz yumanlar gidecek.Biz ölümüne Beşiktaşlıyız ama ÇARŞI'mızıda kimseye yem etmeyiz
  28 Mayıs 2008
  #7
 9. çArşı ruhtur feshedilemez...
  20 Ekim 2008
  #8
soru sor

ÇarŞi Bİttİ