Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Canbar Büyüsü Yapılışı


  [​IMG]


  Aşk büyüleri arasında şüphesiz en tesirli büyülerden biriside canbar aşk büyüsü olmakla beraber genelde kullanılan malzemesi deriden olan etkin bir uygulama şeklidir. Canbar büyüleri en fazla ceylan derisi kullanılarak hazırlanan bir büyü şeklidir. Bu büyülerden ortalama olarak sonuç alma süresi 1 ila 2 hafta arasında değişir. İnsan olmanın gereğinde sevmek vardır. Bu nedenle kızlarımız bazen erkeklere, erkeklerimizde bazen kızlara gönül veriyorlar. Bu çok doğal bir durumdur ve yadırganmaması gerekir. Sevgili kardeşlerim özellikle canbar aşk büyüsü konusunda bana sayısız mesajlar geliyor. Bunlara elimden geldiğince yanıt yazmaya gayret ediyorum ama takdir sizindir ki yüzlerce bana gelen mesaja hızlı bir şekilde cevap yazmak mümkün değil. Ben bana gelen tüm mesajları kendim kontrol edip kendim cevap yazıyorum. Durum bu şekilde olunca cevap verme süresi uzun olabiliyor.
  Canbar aşk büyüsünde en önemli husus bunu yaptıran insanların aceba sonuç alırmıyım diyerek kaygıya düşmeleri bu büyünün tesirini azaltmaktadır. Bu nedenle özellikle canbar aşk büyüsünü yaptırmış kişilerin bu vefkin tutacağına gönülden inanmaları gerekiyor. Vefkin tesir gücü bu inanca bağlı olarak artıyor yada azalıyor. Bu husus önemlidir ve unutulmamalıdır. Zaten canbar büyüsünü yapan medyum bunu size mutlaka söyler.
  Canbar aşk büyüsü genel olarak ceylan derisinden hazırlanır. Burada elbette yapılışını anlatmayacağım ama en azından bir fikriniz olması açısından yazıyorum. Canbar büyülerinin en büyük özelliklerinden biriside bu büyünün kolay kolay bozulamaz olmasıdır. Bu nedenle hem yapılışı bakımından hemde uygulanışı bakımından kolaylık sağlayan canbar aşk büyüsü gerçekten etkili bir aşk büyüsü yöntemidir.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

 1. canbar aşk büyüsü nasıl yapılır forum