çalınan msn yi geri alma

İsimli konu WH 'Skype & MSN ve Live Messenger' kategorisinde, snopy_23 üyesi tarafından 20 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır. çalınan msn yi geri alma hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar artık Hackerlar zor durumda. Çünkü istedikleri mail'leri hacklesinler ve msn ile ilgili tüm bilgileri değiştirsinler(şifre,gizli soru) çalınan msn geri alınabiliyo. Hem de programsız ve çok kolay bir yöntemle.

Öncelikle mail hesabınızı açın.Yani Hemen Şimdi.

seçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum Bu yolu izleyin!

Ve kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!

Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.

MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın (sakladığınız parola sıfırlama linki) ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın diyecektir.
    Sizde yazın ve DİKKAT: Her parola sıfırlama linki bir kere kullanılabilir! O yüzden birden fazla linki saklayın (Ne olur ne olmaz)

Ayrıca adresi geri aldığınızda tüm ayarlarınızı eski halinize getirin:
    Profilinizi!
    Gizli sorunun cevabını!
    Diğer e-posta adresini falan filan ...

emeğe saygı lütfen...
    20 Eylül 2007
  2. çalınan msn yi geri alma Cevapları

3. bilgi için teşekürler
    23 Eylül 2007
  4. KoNu Uygun Bölüme Taşınmıştır.... =)
    23 Eylül 2007
  5. selam arkadaşım şu soledını daha detaylı anlatırmısın ben senın bu soledını bulamadım nasıl olacak bu seceneklere nasıl gırıyoruz kısıel dedıgın yere nasıl gırıyoruz ben anlamadım yahuu tşk
    9 Ekim 2007
  6. eline sağlık teşekkürler
    9 Ekim 2007
  7. teşekkürler :)
    9 Ekim 2007
  8. saol kardeş Ama İşime Yarıyacağını sanmam
    9 Ekim 2007

9. MAIL SAYFANA GIR SAG UST KOSEDE SECENEKLER
    YOK ABI HALA BEN BULAMADIM DERSENDE
    KAPA MSN INI BIDAHADA ACMA BENCE :))):ban:[sigara]:uyarı:
    13 Ekim 2007
  10. arkadasım ya ben yapamadım ya:'(
    19 Haziran 2008
  11. hotmail sayfasından mail sayfanı aç ve şifreni yanlış gir çıkan ekrandan parolamı unuttum u tıkla oaran 2 şecenek var parola sıfırlama istegi gönder secenegini tıkla ve tekrar mail sayfanı dogru şekilde aç gelen sıfırlama mailini aç sayfa adresini kopyala pc de güvenli bir bölüme yapıştır sakla msn ni hacladıkları zaman oradan hemen gir yeni şifreni koy ve ilk yapman gereken gizli sorunu degiştir sanırım açıklayıcı oldum
    23 Haziran 2008
  12. paylaşım için çok saol
    26 Haziran 2008
  13. o link yanılmıorsam süreli belli bi süre içinde kullanıorsun... Umarım yanlış biliorumdur :)
    27 Haziran 2008
  14. tşk arkadaşım sagolasn
    8 Temmuz 2008
  15. tesekkurler
    21 Temmuz 2008
  16. teşekkürler ama ben şu mail sayfasını açma olayını anlamadım
    benim adres çalındı ve kayıt olurken ikinci bir mail adresi de vermemiştim
    şimdi parola sıfırlama isteği yine çalınan adresime mail olarak gidecek :alala:şimdi ben nasıl geri alıcam adresimi?
    21 Temmuz 2008
  17. paylaşım için saol
    11 Ekim 2008
  18. Gönderilen parola sıfırlama linkinin 48 saat süresi vardır. Bu süre sonunda o link geçersiz olur.Eger link siz aldıktan sonra 48 saat dolmadan çalınırsa işe yarayabilir.Çünkü hotmail artık bu uygulamalara çok dikkat ediyor.kendini her gün çıkan programlara ve virüslere karşı geliştiriyor.
    Ancak paylaşım içinde teşekkürler.Ne de olsa Emek vermişsin.Saygılar
    30 Ekim 2008
  19. süpersin kardeş
    18 Kasım 2008
  20. evet bu yöntemi biliyorum tşk. ama benim msn alındı şifre değişti ama en kötüsü soru ilk işyeriyken sevdiğin öğretmen olmuş nasıl alırım geri yardımcı olursan sevinirim
    14 Ağustos 2010
  21. arkdasmm ben bunu cok onceden denedimm ...dedigin mantikli ama bie detayii unutmussun...HOTMAIL verilen Linklere sure koyuyuorr.belli bi sure girmedigin zaman zaman asimina ugruyorr ve link hata verior..birkac dakika veya saat icerisinde tiklamazsn tkrr kulanamazsin...Ben denedim..Siz deneyin anlarsiniz..ama yine de tsk:uzgun:
    3 Eylül 2010
soru sor

çalınan msn yi geri alma