CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, DenizTendik üyesi tarafından 3 Mayıs 2016 tarihinde yazılmıştır. CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi

  CADSAY uzun yılların saha tecrübesi ile mühendislik, inşaat, makina, mimarlık ve teknik çizim dersleri, danışma ve proje servisleri sunan uzman bir eğitim merkezidir.

  CADSAY, bilgili ve uzman eğitmenleri beraberinde subulan eğitim dökümanlarına hakimdir. Mühendislik, mimarlık ve çizim ile ilgili konularda gereğini duyduğunuz eğitim, danışmanlık ve proje hizmetleri, alanında kaliteli eğitmenlerimiz aracılığıyla CADSAY çatısı altında barınmaktadır.

  AutoCAD Öğren

  CADSAY uzun zamanlardan beri, mimarlık, inşaat, mühendislik, otomotiv, ulaştırma, iletişim, üretim ve eğitim başta olmak üzere birçok alanda çalışan kamu kuruluşları, özel iş yerleri ve bireysel kişilere yönelik eğitim, danışmanlık ve proje yardımı sunmaya devam etmektedir.

  Sta4CAD Kursu

  Takımımız; içten, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan, profesyonellikten ödün vermeyen ve grup çalışmasına hayli önem gösteren bir yapıya sahiptir.

  Az riskli ve sonuç temelli iş yapan ekibimiz ile ders, danışmanlık ve proje gereksinimlerinizde yanıbaşınızda çalışmaktayız.

  Primavera Eğitimleri

  CADSAY olarak kadromuz; güncel bilgisayar alanında gelişmelerini günlük olarak izlemekte, kuruluşların tasarım teknolojilerini geliştirici, imkanını bulan ve yenilik yolunda rekabet avantajları kazandırmaya yönelik kapsamlı yardımlar sağlar.

  CADSAY'in kursunu sağladığı temel uzmanlıklar: SAP2000 Eğtimi, Primavera Eğitim, STA4CAD Eğitim, AutoCAD Eğtimi


  Sonuç odaklı çalışan kaliteli arkadaşlarımız beraberinde aldığınız eğitim, danışmanlık, proje yardımı ile sizler de kariyerinizi ve başarılarınızı bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

  SAP2000 Eğitimi

  CADSAY olarak hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz şirketlere kıymet katan, fark oluşturan projeler yapmak ve en çok kalite standartlarında eğitim hizmeti sağlamaktadır.
  Cadsay, kurum personeline çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

  Sağladığımız destekler alanın üst safhalarında yer edinmiştir.

  Alanında Türkiye genelinde en sağlam ve en önde giden hizmeti sağlayan Cadsay, kaliteyi kendisine bir öge olarak işaretlemiş ve asla kalitesinden ödün vermemektedir.

  Cadsay olarak bizi ön plana çıkaran faktörler;

  Genç ve Dinamik Kadro
  Proje TemelliYaklaşım
  Uzun Saha Deneyimi
  Kalite Odaklılık
  Güncel Teknolojiyi Takip
  Teknik Destek
  Kaliteli Eğitim Konusu
  3 Mayıs 2016
  #1
 2. CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi Cevapları

soru sor

CADSAY Teknik ve Mühendislik Eğitimleri ve Projeleri Merkezi