Cabal Onlinedeki Silahlar

İsimli konu WH 'Cabal Online' kategorisinde, berkay98 üyesi tarafından 11 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Cabal Onlinedeki Silahlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ben Bu Oyunu Oynamıyorum Ama Siz Değerli Üyelerimiz İçin Buldum :)

  Avrupa karakterlerinde 9 silah vardır : One-hand Sword, Two-hand Sword, Dual Axe, Dagger, Crossbow, Staff, Warlock Rod, Harp, and Cleric Rod.

  Warrior'lar One-hand Sword, Two-hand Sword, ve Dual Axe;
  Rogue'lar Dagger ve Crossbow;
  Wizard'lar Staff;
  Warlock'lar Warlock Rod;
  Bard'lar Harp;
  Cleric'ler Cleric Rod kullanabilir.

  Ekipmanlar avrupa karakterlerinde yeteneklerine göre düzenlenmiş olup , artış ve azalışlar buna bağlıdır.
  Europe & Avrupa

  1. One-hand Sword
  Yakın dövüş silahı olan One-hand Sword , düşük atağa sahiptir ama kalkan tutmanıza olanak tanır ve daha fazla defans sağlar...
  2. Two-hand Sword
  Yakın dövüş silahı olan Two-hand Sword , yavaş ataklarına rağmen güçlü vuruşlara sahiptir. Warrior silahlarından daha fazla vuruş gücüne sahip olan bu silahın , warrior silahlarına oranla defansif gücü daha azdır.
  3.Dual Axe
  Dual Axe orta derecede yakın dövüş silahıdır.Atak gücü One-hand Sword ve Two-hand Sword arasında bir değerdir. Two-hand Sword'a göre daha fazla defansa sahip olan bu silahla beraber shield kullanamazsınız.
  4. Dagger
  Seri , yüksek ve sürekli critic vuruşlarıyla ünlü olan bu silahın , eksi yönü ise Hp'de ve defansta azalmaya neden olmasıdır.
  5. Crossbow
  Avrupa silahları arasında en uzun menzile sahip olan silahtır. Eksi yönü fiziksel defansta ve HP'de azalmaya neden olmasıdır.
  6. Staff
  Büyüsel atak silahı olan Staff , Wizard'ların vazgeçilmez silahıdır. Güçlü doğasal büyülerle saldırı yapar. Avrupa silahları arasında en fazla atağa sahip olan Staff , avrupa karakterleri arasında en düşük defansa sahiptir.
  7. Warlock Rod
  Büyüsel atak silahı olan Warlock Rod , Warlock karakterlerin vazgeçilmez silahıdır. Lanetli büyülerle saldırı yapar. Düşük vuruş gücü olmasına rağmen warlock sınıfındaki oyuncuların kin ve nefretini artırma yönünden kıyaslanamaz yeteneklere sahiptir.
  8. Cleric Rod
  Büyüsel atak silahı olan Cleric Rod , Cleric karakterlerin vazgeçilmez silahıdır. Kutsal büyüleri yapmak için kullanılır. Büyüsel silahlar arasında en düşük atak gücüne sahip olsa da , çeşitli iyileştirici ve destekleyici büyüleri vardır.
  9. Harp
  Büyüsel silah olan Harp genellikle Bard karakterler için güzel müzik çalmasına yarar. Diğer oyuncuların yeteneklerini yükseltmek için kullanılır. Yüksek atak yapmasıyla beraber kullanıldığında MP oranınızı da arttıracaktır.

  Saygılarımla...
  Berkay98
  11 Ağustos 2009
  #1
 2. Cabal Onlinedeki Silahlar Cevapları

 3. lan bu silkroad :yuppi:
  21 Ağustos 2009
  #2
 4. sağol bana özel mesaj at ordan bana cabal 97 üstü char ver bende sana knıght 2 char verem!:yuppi:
  27 Ağustos 2009
  #3
 5. harp yokki cabalda sadece foce blader (kılıç cı) force shielder(sword shield) wizzard(staff) archer(okcu) Warrior(one handed) bu kadar bu silahların hiç biri yok cabalda lv 170 wizzard 4ewer
  5 Eylül 2009
  #4
 6. Bu ne ya :S

  Cabal değil ki bu silkroad :ban:
  24 Ocak 2010
  #5
 7. :muahaha: Cabal silahları değil kardeş bunlar :D silkroad silahları :D:D
  28 Ağustos 2010
  #6
soru sor

Cabal Onlinedeki Silahlar