Cabal Online

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, kabulak üyesi tarafından 2 Şubat 2007 tarihinde yazılmıştır. Cabal Online hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar cabal online oynayanınız varmı?Ben oynuyorum çok güzel tavsiye ederim sitesi www.oyununismi.com yani anlamışınızdır hani oyunun ismi yerine onu yazcanız oradan indirebilirsiniz 14 gün bedava süre veriyo bitince ayda 9euroya üyelik:ok:
    2 Şubat 2007
  2. Cabal Online Cevapları

3. yav sitede sabahları dolasan yok galiba öglen oldu gene yok
    2 Şubat 2007
  4. Bende Cabal Online Oynuyorum Güzelde Biraktim Beni Sarmadi
    Neo Hep Tavşan öldür sıktı Beni
    4 Şubat 2007
  5. armadı o oyun beniii

sarmadı o oyun beniii
    5 Şubat 2007
  6. oyun gsl değil ama ben bir ara oynuordum.
    5 Şubat 2007
  7. oyun nu bende denedim beni hiç mi hiç sarmadı
    7 Şubat 2007
  8. ya benide sarmadı adamın ten rengi zenciye calıyo tipler bozuk gm sala k salak dolasıyo
    7 Şubat 2007
  9. oyun sarmadı be sen cabal oynuyosan vay haline ben artık yöntem buldum :D:D:D:D sroyu 10-20 kere deniyom açılmazsa wow oynuyom wowa beklerim sroyada bide cabal hem para hem dandiklik ikisi bir arada burada eğer ben salak ve malım diyosanız kısacası ajdarım diyosanız girin oynayın
    16 Haziran 2007
  10. bende sroyu oynuyom ama iice bozdular oyunu sabahın köründe veya gecenin bi yarısı giriyom bide server traffic dedikten sonra disconnect veriyo ona sinir oluyom knightta atmıyo bekleyebiliyon ama bunda doluysa gir cık gir cık kafam bozuluyo
    20 Haziran 2007
  11. HaHaHa Tabi Nopken Sarmaz Oyun Biraz Gucleninde Gorek Bagam Sarıyormu Sarmıyormu Benim 164 lwl Wizartım Var Kız Ustunde Son Set Elinde Son Kılıc Var Oyun Beni Hiç Sıkmıyor
    25 Ekim 2008
soru sor

Cabal Online

Alakalı Aramalar:

1. KABULAK OYUNLARI