Cabal Online Kurulumu Resimli Anlatım

İsimli konu WH 'Cabal Online' kategorisinde, WinampHellBoy üyesi tarafından 4 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Cabal Online Kurulumu Resimli Anlatım hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Cabal Online Kurulumu Resimli Anlatım

Arkadaşlar Oyunu indirdiyseniz , veya indirecekseniz. (buradan indirebilirsiniz.) Tam size göre Bir Konu .Arkadaşlar Hemen konuya Geçiyorum. İlk olarak oyunu indirdikten sonra hemen indirdiğimiz dosyayı açıyoruz. Karşımıza Şöyle aşağıdaki gibi bir ekran geliyor.
    Bu İşlemi Hemen Next Deyip Geçiyoruz. Daha sonra Şöyle Bir ekran geliyor.

Oyunu Nereye yükleyeceğimizi belirleyip next diyoruz.Daha sonra cabal online kısayol oluşturma ekranı çıkar aşağıdakı gıbı.
    Bunu Next Deyip Geçin . Fazla Önemli değil.Karşınıza Şöyle bir ekran gelir.

Bu oyun Simgeleri ile alakalı masaüstüne gelsin mi ? diyor mesela . İlk kutuyu işaretleyip geçin . ( Next Deyin ) Daha sonra karşımıza aşağıdakı gıbı resım cıkar.
    Böyle ekran gelecek Next deyip ilerleyin önemsiz. Next Dedikten sonra aşağıdakı gıbı oyun yüklenecek .
    Oyun yüklendikten sonra karşımıza aşağıdakı gıbı bir ekran gelecek .
    Start cabal dediği kutucuk finish derseniz oyunu başlatır.Çünkü Zaten kutucuk işaretlidir. start cabal kutucugunu işaretlemesseniz oyun başlamaz. İstediğiniz zaman masaüstünden başlatırsınız.
    Arkadaşlar konu %100 bana aittir. Alıntı değil alınteridir. İnşallah beğenirsiniz.

4 Mayıs 2010
  2. Cabal Online Kurulumu Resimli Anlatım Cevapları

3. Çok güzel olmuş ellrine sağlık..
    1 Ekim 2010
  4. tşkler ... :)
    4 Kasım 2010
  5. Önemli değil . Memnun olduysanız sorun yok :)
    3 Şubat 2011
  6. Çok güzel olmuş ellerine sağlık.....
    16 Mart 2011
  7. Sağol,Oyun güzelmi güzelse oynarım ?:alala:
    18 Eylül 2011
soru sor

Cabal Online Kurulumu Resimli Anlatım

Alakalı Aramalar:

1. cabal online kurulum resimli anlatım