C902 Fotoğraf çekme

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. C902 Fotoğraf çekme hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Yüzlere fokus

  Fotoğrafınızda insanlar varsa, Yüz algılama özelliğini etkinleştirin. C902 yüzleri otomatik olarak bulur ve fokus yapar.  [​IMG] Karanlıkta

  Işık azlığını dert etmeyin. Sabit fotoğraflar için, gerektiyorsa fotoğraf flaşı otomatik olarak çakar. Flaş, BestPic™ modunda ve videolar için de kullanılabilir.  [​IMG] Yaşamınızı paylaşın

  Fotoğrafları başkalarıyla paylaşmak için çekeriz. C902 ile kendi blogunuz olacaktır. Fotoğraflarınızı, hatta videolarınızı gönderin! - birkaç saniye içinde herkesle paylaşın.

  [​IMG] Sürükleyin, bırakın, keyfini çıkarın - Media Go™

  Mükemmel eğlence organizatörü - Media Go™, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarın. Dosya dönüştürme de zahmetsizdir: Media Go™ film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek size olası en iyi kaliteyi sunar.
  [​IMG] Hikayeci

  Resimlerinize şimdiye dek hiç olmadığı şekilde can veren uygulama olan Hikayeci ile hikayelerinizi paylaşın. Slayt gösterisi oluşturun, düşünce balonları ekleyin, renklerle yaratıcılığınızı gösterin, resim parçalarını kopyalayıp çoğaltın ve sonra da arkadaşlarınızla paylaşıp karşılaştırmalar yapın.
  [​IMG] Cyber-shot™

  Sony Ericsson'un Megapiksel dijital kamerası size, genelde bağımsız kameralarda görülen ek özellikler sayesinde net ve yüksek çözünürlükte resimler sunar.
  [​IMG] Video blogu

  Telefonunuzla birlikte kendi blog siteniz de olur. Öyleyse neden video eklemeyesiniz? Bir video klip çekin ve bir iki tıklamada sayfaya yükleyin.
  Learn more about video blogging


  [​IMG] Fotoğraf yayınları

  Kendi blogunuzu ve arkadaşlarınızın blogunu incelemek için Fotoğraf yayınlarını kullanın. Bunlara tek bir konumdan erişin: telefonunuzun Medya fotoğraf albümü.


  [​IMG] BestPic™

  Kamera düğmesine bir kez basarak, BestPic™ özelliğini etkinleştirip art arda dokuz fotoğraf çekin. Sevdiklerinizi saklayın, geri kalanı silin.


  [​IMG] Hareketi yakalayın

  Video klipler, hayatın tadını çıkarırken yakalayabileceğiniz beklenmedik muhteşem anları kaydetmek için ideal ortamlardır.


  [​IMG] İvmeölçerli otomatik döndürme

  Resimlerinize ister yatay, ister dikey modda bakın. Moddan moda geçmek için telefonu döndürmeniz yeterli, resim uyacaktır.


  [​IMG] X-Pict'in Hikayesi

  Telefonunuzda ses ve geçiş efektleriyle etkileyici slayt gösterileri yaratın.


  [​IMG] HSDPA – yüksek karşıdan yükleme hızı

  Telefonunuzun geniş banda yakın hızıyla mobil Internet'in keyfini çıkarın. Büyük dosyaları ve e-posta eklerini anında yükleyin. Web sitelerini ve haber kanallarını birkaç saniyede ekranınızda görün. HSDPA, 3G'yi bir adım daha ileri götürür.


  [​IMG] Hoparlör

  Hoparlörü etkinleştirmek için hoparlör moduna geçin. Artık telefonunuzu kullanmak için ellerinize ihtiyacınız yok. Üstelik yaptığınız konuşmayı yanınızdakilerle paylaşmak açısından da ideal bir yol.


  [​IMG] Cebinizdeki e-posta

  Tümleşik e-posta istemcisi sayesinde gelen kutunuza istediğiniz yerden erişebilir, e-posta kutunuzu dünyanın herhangi bir yerinden kontrol edebilir ve e-posta gönderip alabilirsiniz.


  [​IMG] Video görüşme

  3G telefonunuzla yüz yüze konuşma yapın. Video görüşme sırasında konuştuğunuz kişinin gerçek zamanlı, canlı video görüntülerini izleyebilirsiniz. Bu sayede karşınızdaki kişi de sizi görebilir.


  [​IMG] Hoşunuza gidecek linkler

  Kabloları unutun, kablosuz bağlantı iş başında. Senkronizasyon, paylaşım ve gönderim yapabilmek için diğer cihazlara Bluetooth™ teknolojisiyle bağlanın.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. C902 Fotoğraf çekme Cevapları

soru sor

C902 Fotoğraf çekme