C702 Dilediğiniz açıdan. Dilediğiniz hava şartlarında.

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. C702 Dilediğiniz açıdan. Dilediğiniz hava şartlarında. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Coğrafyayı fotoğraflayın

  Coğrafi etiketleme yapar. Fotoğraf çektiğinizde, bulunduğunuz yer bilgisi fotoğrafa eklenir. Anında paylaşın - bloga kaydedin veya bir resimli mesaj gönderin.  [​IMG] Yüze fokus

  Yüz algılama özelliği insanlara fokus yapar. Vizörünüzde bir yüz varsa, C702 bunu otomatik algılar ve fokus yapar. Dilediğiniz zaman netlik sağlayabilirsiniz.  [​IMG] Yolu biliyorsunuz

  Elinizde C702 oldukça kaybolmazsınız. Telefonunuzda dahili bir A-GPS vardır. Gideceğiniz yeri Google Maps™ Mobile ile bulabilirsiniz.

  [​IMG] Sürükleyin, bırakın, keyfini çıkarın - Media Go™

  Mükemmel eğlence organizatörü - Media Go™, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarın. Dosya dönüştürme de zahmetsizdir: Media Go™ film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek size olası en iyi kaliteyi sunar.
  [​IMG] Wayfinder Navigator™

  C702 elinizdeyken, yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün kaybolmayacaksınız. Telefonunuz Wayfinder Navigator™ deneme sürümü önceden yüklenmiş biçimde gelir*. Sokak sokak yönlendirmeler, online yolculuk planlama aracına sınırsız erişim ve karşıdan yüklenebilir haritalar ile her zaman doğru yolda olun*. (* Deneme süresi uzunluğu ve haritaların kapsamı yerel düzenlemelere bağlıdır.)


  [​IMG] Tozu ve su sıçramalarını geçirmez

  Telefonunuz aktif bir yaşam tarzı için yapılmıştır. C702 telefonunuz IP54 (Ingress Koruması) standardıyla uyumludur - tozu ve su sıçramalarını geçirmez. Yani, havalar nasıl olursa olsun dış mekanda kullanmanın keyfini çıkarın.


  [​IMG] Cyber-shot™

  Sony Ericsson'un Megapiksel dijital kamerası size, genelde bağımsız kameralarda görülen ek özellikler sayesinde net ve yüksek çözünürlükte resimler sunar.
  [​IMG] Video blogu

  Telefonunuzla birlikte kendi blog siteniz de olur. Öyleyse neden video eklemeyesiniz? Bir video klip çekin ve bir iki tıklamada sayfaya yükleyin.
  Learn more about video blogging


  [​IMG] Fotoğraf ışığı

  Aydınlatma yetersiz olduğunda, daha iyi resimler çekmek için etkinleştirin.


  [​IMG] Hareketi yakalayın

  Video klipler, hayatın tadını çıkarırken yakalayabileceğiniz beklenmedik muhteşem anları kaydetmek için ideal ortamlardır.


  [​IMG] MMS - Resimli Mesaj

  Bulunduğunuz yerin fotoğrafını çekin, bir kutlama mesajı kaydedin ya da yazın, MMS özelliğine sahip herhangi bir telefona veya e-posta adresine gönderin. MMS ile hem resim, hem metin, hem ses, hem de video gönderebilirsiniz.


  [​IMG] HSDPA – yüksek karşıdan yükleme hızı

  Telefonunuzun geniş banda yakın hızıyla mobil Internet'in keyfini çıkarın. Büyük dosyaları ve e-posta eklerini anında yükleyin. Web sitelerini ve haber kanallarını birkaç saniyede ekranınızda görün. HSDPA, 3G'yi bir adım daha ileri götürür.


  [​IMG] Cebinizdeki e-posta

  Tümleşik e-posta istemcisi sayesinde gelen kutunuza istediğiniz yerden erişebilir, e-posta kutunuzu dünyanın herhangi bir yerinden kontrol edebilir ve e-posta gönderip alabilirsiniz.


  [​IMG] Hoşunuza gidecek linkler

  Kabloları unutun, kablosuz bağlantı iş başında. Senkronizasyon, paylaşım ve gönderim yapabilmek için diğer cihazlara Bluetooth™ teknolojisiyle bağlanın.
  [​IMG] Güzergahınızı izleyin

  İster yürürken ister koşarken - telefonunuzda GPS desteğine sahip bir spor uygulaması olan Tracker bulunmaktadır. Sürenizi, kat ettiğiniz mesafeyi ve harcadığınız enerjiyi telefonunuzun ekranında görebilirsiniz. Kendinizle de yarışabilirsiniz - Tracker önceki sonuçların kaydını tutar. Güzergahınızı seçmeniz yeterlidir, Tracker sizi desteklemek için yanınızda olacaktır!
  22 Nisan 2011
  #1
 2. C702 Dilediğiniz açıdan. Dilediğiniz hava şartlarında. Cevapları

soru sor

C702 Dilediğiniz açıdan. Dilediğiniz hava şartlarında.