Büyükçekmecede Diyetisyen Arayışınızda Çözüm Ortağınız Merve Kalelioğlu

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, Merve Diyet üyesi tarafından 23 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır. Büyükçekmecede Diyetisyen Arayışınızda Çözüm Ortağınız Merve Kalelioğlu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Merve Kalelioğlu‘nun yönetici diyetisyen olarak görev yaptığı Merve Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezi’nden kurumsal veya bireysel olarak beslenmeye dair danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. ‘Beslenme Tarzı Kişiye Özeldir’ düşüncesiyle hareket eden Merve Diyet danışmanlık merkezinde kişinin vücut istekleri, yaşam koşulları ve çevre faktörleri dikkate alınarak beslenme programı hazırlanmaktadır. Her insanın istek ve koşulları aynı düzeyde olmadığından dolayı diyetisyenden alınacak hizmetinde kişiye özel olması gereklidir. Merve Diyet beslenme ve danışmanlık merkezinden alacağınız bireysel veya kurumsal hizmetler dahilinde size özel bir yol haritası belirlenerek çalışmalar izlenmektedir.

  Kurumsal firmaların personelleri için veya müşterileri için diyetisyen desteğine ihtiyaçları olmaktadır. Personel yemeklerinde uygun menüler hazırlanarak personelin çalışma performansını yükseltebilirsiniz. Ayrıca restoran, cafe gibi yemek üzerine faaliyet gösteren işletmeleriniz için besin değerleri yüksek çeşit çeşit farklı lezzetleri bir araya getirebilirsiniz. Merve Diyet ile birlikte sizde firmanızın farkını ortaya koyarak personel ve müşterilerinizin beslenme düzenini sağlayabilirsiniz.

  Büyükçekmece diyetisyen merkezinden alabileceğiniz bireysel danışmanlık hizmetlerine değinecek olursak; Kişinin sağlıklı yaşamda beslenmeye dair tüm ihtiyaçlarını karşılaması ve aklındaki soru işaretlerinin giderilmesi için Merve Diyet sizlere danışmanlık sağlamaktadır. Yaşamımızda cinsiyet, yaş, hastalık ve özel durumlar dahil olmak üzere belirli faktörlerden dolayı zorlu geçirdiğimiz süreçler olmaktadır. Çocukların beslenmesi, kadınların beslenmesi, erkeklerin beslenmesi ve yaşlıların beslenmesi farklı kategorize edilerek farklı beslenme şekillerine ihtiyaçları olmaktadır.

  Kadınların vücut kitle indeksinin ve özel durumlarının göz önüne alınması gerektiğini belirterek bu gibi durumlarda beslenme alışkanlıklarının düzenli olarak yürütülmesi gereklidir. Kadınların hamilelik döneminde bebeğin gelişimini ve vücut kilo alma değerlerini bir arada yürütebilmesi ve sağlıklı bir hamilelik geçirebilmesi için beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmesi gereklidir. Aksi takdirde bebeğe faydası olur diye tüketilen besinler hem bebeğin sağlığını etkilerken hem de sizin gereksiz kilo almanızı sağlayabilir. Hamilelikte olduğu gibi emzirme döneminde de bebeğin anne sütüne olan ihtiyacını göz önünde bulundurarak annenin beslenme düzenine dikkat etmesi gereklidir. Büyükçekmece diyetisyen Merve Diyet merkezinden hamilelik ve emzirme dönemi dahil olmak üzere polikistik over sendromu beslenme, menopoz döneminde beslenme, osteoporozda beslenme, gestasyonel diyabette beslenme ve premensturasyonda beslenme programlarından özel durumlarınızda size uygun beslenme danışmanlığı hizmetini alabilirsiniz.

  Diyetisyen desteğine ihtiyaç duyan erkekler için de özel beslenme danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. Erkeklerin günlük rutin yaşantısı, vücut istekleri ve yaşam tarzı dikkate alınarak özel bir beslenme programı hazırlanmalıdır. Özellikle iş yaşamı yoğun olarak geçen erkekler için enerji yüksekten beslenme planı çıkarılarak yaşam kalitesi arttırılmalıdır.

  Kadınlar ve erkeklerin yaşlılık döneminde yaşın getirmiş olduğu yorgunluk ve enerji kaybı düşünülerek beslenme alışkanlıkları düzenlenmelidir. Yaşlılar için beslenme programı dahilinde yaşı ilerlemiş olan bireylerin günlük yaşamından verim almasını sağlayabilirsiniz.

  Hastalık durumunda, düzenli spor yapımında özel beslenme programının hazırlanması istenmektedir. Belirli hastalıklarda yemenin içmenin dikkat edilmesi gereklidir. Örneğin mide rahatsızlığı olan bir kişinin yemek konusunda seçici olması gereklidir. Bunun gibi özel durumlarda Büyükçekmece diyetisyeni Mervediyet danışmanlık merkezinden destek alabilirsiniz. Mervediyetin danışmanlık hizmetini alan kişilerin danışmanlık merkezimiz ve diyetisyenlerimiz hakkında yapmış oldukları yorumlara tavsiyeediyorum.com linkinden ulaşabilirsiniz.

  Kaynak: https://www.mervediyet.com/buyukcekmece-diyetisyen-arayisinizda-cozum-ortaginiz-merve-kalelioglu/
  23 Nisan 2018
  #1
 2. Büyükçekmecede Diyetisyen Arayışınızda Çözüm Ortağınız Merve Kalelioğlu Cevapları

soru sor

Büyükçekmecede Diyetisyen Arayışınızda Çözüm Ortağınız Merve Kalelioğlu