Büyü Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Büyü Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Büyü Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli
  [​IMG]

  Büyü yaparken nelere dikkat etmek lazım bu yazımızda sizlere bu detaylar üzerinde bilgi vermeye çalışacağız çünkü büyü yaparken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır.
  Öncelikle büyü yapmaya karar veren kişi bu büyüleri yaparken belli kuralları dikkate almalı ve bu kurallar çerçevesinde gerekli işlemleri yapmalıdır.
  Nedir bu dikkat edilmesi gereken kurallar onlardan kısaca söz edelim.
  Öncelikle büyü yapmadan önce bu işin sonuçlarını gerçekten istiyor musunuz bunu kendi iç dünyanızda düşünüp ona göre doğru karar vermelisiniz.
  İkinci dikkate alınması gereken kural ise yapılacak olan büyünün tam olarak uygulamasını doğru bir şekilde öğrendiniz mi.Çünkü yarım yamalak öğrenilmiş bilgilerle büyü yapmak doğru olmaz hatta sonuçları çok daha kötü olabilir. Bu yüzden büyü yapacak kişinin yapılacak olan büyünün nasıl hazırlanması gerektiğini çok iyi idrak etmiş olması beklenir.
  Büyünün yapılma zamanı genellikle gece vakti olmalıdır. Gece yapılan büyülerin tutma olasılığı gündüz yapılan büyülere göre çok daha fazladır. Bu yüzden özellikle medyumlar büyü hazırlarken gece vakti yapmaya özen gösterirler.
  Büyü hazırlanırken yapılacak olan çalışmanın özelliğine göre önceden malzemeler temin edilmelidir. Eksik malzeme ile büyü yapmaya başlamak büyük bir yöntem hatası olur. Bu yüzden malzemelerin tam ve eksiksiz olması gerekir.
  Bazı gizli ilimlerden az çok anlamak gereklidir. Aksi halde her önüne gelen kolayca büyü yapabilir ve başkalarını etkileyebilirdi. Dolayısı ile büyü yapan kişilerin gerçekten bir takım gizli ilimlere vakıf olması gerekir. Aksi halde kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz. En doğru sonuçları almak için büyü yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini göz ardı etmemelisiniz.
  30 Temmuz 2014
  #1
 2. Büyü Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir? Cevapları

soru sor

Büyü Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Alakalı Aramalar:

 1. büyü yapmaya başlamak