Büyü Nedir? Kaç Çeşit Büyü Vardır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Büyü Nedir? Kaç Çeşit Büyü Vardır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Büyü ve Büyü Çeşitleri


  [​IMG]

  Büyüler  Büyücülük neredeyse insanlığın var olduğu tarihten günümüze kadar gelen bir gerçektir, büyüler kutsal kitaplarda da yerini bir çok büyü çeşidi ile almaktadır.Günümüzde de medyumlar ve çeşitli hocalar tarafından bir çok büyü çeşidi aktif olarak yapılmakta ve uygulanmaktadır. Bunların başında en bilinen büyü çeşitlerini sayacak olursak ak büyü, kara büyü, papaz büyüsü, aşk büyüsü ve kısmet açıklığı büyülerini sayabiliriz.

  Aşk Büyüsü


  Bana gelen en yoğun taleplerden olan aşk büyüleri için yoğun bir talep alıyorum. Hemen herkesin tercih ettiği aşk büyülerini kişinin adı sevdiğinin adı her ikisinin anne adları ve her ikinin doğum yıllarını alarak hazırlıyorum. Aşk vefkleri genel olarak kullanılan malzemeye göre sonuç süreleri değişiyor ama ortalama olarak 2 ila 3 hafta arasında sonuç alınıyor.

  Papaz Büyüsü


  Bunun dışında yine en çok talep edilen büyülerin başında papaz büyüsü geliyor. Bu büyü çok değişik amaçlar için yaptırılıyor. Örneğin evli çiftler arasında sıkça yaşanan sorunların başında gelen erkeğin evinden uzaklaşması yada başka bir kadına ilgi duyması durumlarında kadınlar kocalarını evlerine bağlamak için bu büyüyü yaptırıyorlar. Bunu yaptıran kadın kısa bir süre sonra eşini tekrar kazanıyor. Erkek bir daha diğer ilgi duyduğu kadına ilgi göstermiyor ve yuvasına yöneliyor.

  Canbar Aşk Büyüsü


  Yine en çok tercih edilen büyülerden bir diğeri ise canbar aşk büyüsü oluyor. Canbar aşk büyüsü adından da anlaşıldığı üzere evli çiftlerin yada seven gençlerin başvurduğu bir büyü şeklidir. Etkili bir bağlama büyüsüdür. Yalnız canbar büyüsü herkese uygulanmaz. Buna medyumlar bu çalışmayı hazırlarken uygun olup olmadığa karar verirler.

  Kara Büyü


  Bazende insanlar bir düşmanı yada hasmı için onun kendisine zarar vermemesi ve zarar görmesi için kara büyü yaptırıyorlar. Bu büyü normalde kötü büyüler arasındadır ama çok ihtiyaç duyulduğu durumlarda bazı kimseler bu kara büyüleri talep edebiliyorlar.

  Kaşık Büyüsü


  Bir diğer bağlama büyüsü gurubuna giren kaşık büyüsü yine eşler arasındaki sıkıntıdan soğumalardan kaynaklanan eşlerden birinin diğerine karşı duygu anlamında uzaklaşması nedeniyle başvurulan bir büyü çeşididir. Bu büyüler iki kaşık kullanılarak belli işlemlere tabi tutularak hazırlanır ve bir yere gömülmek suretiyle yapılır.

  Sabun Büyüsü


  Kara büyüler gurubuna giren sabun büyüsü aynı şekilde bir kişin kötülü için yada hastalık sahibi olması için yaptırılan bir çeşit büyüdür. Etkili bir yöntem olan sabun büyüsü zaman zaman öldürücü bile olabilmektedir.

  Evlilik Büyüsü


  Bazen çiftler maddi olanaksızlık nedeniyle bir türlü evlenemezler yada ikinci bir durum olan erkeğin yada kadının bu evliliğe yanaşmaması sonucunda evlenmek isteyen tarafın diğer tarafı evliliğe ikna etmesi için yaptırılan evlilik büyüsü genel olarak genç çifler arasında rağbet gören bir seçenektir.

  Kısmet Açma Büyüsü


  Bazı insanların kısmetleri hem iş alanında hemde özel hayatlarında hiç bir zaman doğru gitmez. Biz bunlara kısmeti kapalı kişiler deriz. Bu kişilerin gerçektende kısmetleri kapalıdır ve hiç bir işleri yolunda gitmez. Bu durumlarda etkili bir çözüm olan kısmet açma duası oluşan kötü şansın giderilmesinde büyük etkendir.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Büyü Nedir? Kaç Çeşit Büyü Vardır? Cevapları

soru sor

Büyü Nedir? Kaç Çeşit Büyü Vardır?

Alakalı Aramalar:

 1. kac cesit büyü vardir

  ,
 2. kac cesit kasik büyüsü vardir

  ,
 3. kac cesit buyu var

  ,
 4. ne çeşit büyüler vardır,
 5. büyü kaccesitir